Produkty společnosti ZUNO

poradce.cz vám nezávisle pomůže vybrat to nejlepší. Jsme tu pro vás nonstop a zdarma

O společnosti

ZUNO Banka je internetová banka patřící do rakouské skupiny Raiffeisen Bank International a tak je zajištěno, že jsou vaše finance v dobrých rukou a navíc chráněny přísnými rakouskými zákony. Na českém trhu se ZUNO banka objevila v roce 2010. Jejich politikou je poskytovat bankovnitství jednodušeji a moderněji. Tento model, kdy banka funguje vedle své mateřské banky, je v zahraničí realizován už dlouhou dobu. Základem ZUNO.cz je řešení veškerých problémů on-line přes internet pomocí internetového bankovnictví a nebo prostřednictvím kontaktního centra, které funguje 24 hodin denně. Své motto "Less bank, more life" je pečlivě dodržováno. Banka se vás nebude pořád dokola ptát na ty samé věci, nenutí vás stát ve frontách, vše vám oznámí přímo a na veškeré poplatky, které jsou účtovány jste vždy předem upozorněni. Navíc platíte jen za to, co opravdu využíváte. ZUNO nabízí dva typy účtů: základní a nadstandardní variantu. Oba se liší fakticky pouze cenou za výběr z bankomatu Raiffeisen. Všechny tuzemské platby a inkasa jsou u obou účtů zdarma. Zajímavou službou je také Autopilot, díky kterému můžete jednoduše převádět finance mezi běžným účtem a spořícím účtem. Spořící účty ZUNO nabízejí možnost spoření v cizích měnách a navíc není dána žádná minimální částka. ZUNO internetové bankovnictví je opravdu pokrokové, jak v oblasti chytrých technologií, tak v bankovnictví obecně.

Jste spokojeni se společností ZUNO?

Pan Petr Zbořil hodnotí společnost ZUNO

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 28. 9. 2016

Jsem spokojen s přehledným internetovým bankovnictvím a s cenovou politikou ZUNO banky.

Paní Marťulínek hodnotí společnost ZUNO

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 10. 8. 2015

Já mam k Zunu takový neutrální postoj. Nemůžu říci, že bych byla nadšená, ale ani nespokojená. Líbí se mi, že tam není moc poplatků, vše je takové rychlé a pružné. Na druhou stranu na jejich zákaznickou podporu se špatně dovolává, nevím teď, jestli mají vůbec nějaké kamenné pobočky a s bankomaty to taky není žádná sláva. No zatím tam zůstávám, nechce se mi měnit banku a uvidíme.

Paní Dáša L. hodnotí společnost ZUNO

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 10. 8. 2015

Moc těmhle novým bankám nevěřím. Pořád něco slibují, ale přijde mi, že realita je stejně jiná. Vyhovuje mi víc osobní jednání, než online, navíc potřebujeme hypotéku a s tou je tady problém. Takže jsem se rozhodla pro změnu. Nicméně kamarádka tam má účet a je spokojená.

Paní Milada Arnoštová hodnotí společnost ZUNO

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 10. 8. 2015

Líbí se mi to jejich pokrokové bankovnictví, které je opravdu super moderní. Pravda je, že nejdřív mne dost odradila ta jejich příšerná reklama v televizi, ale pak jsem si zjistila více informací a Zuno mě docela zaujala. Jde o poměrně novou banku, která je na trhu chvíli a má něco společného s Reiffkou (nevím teď přesně co). Jediné, co mi vadí je, že těch bankomatů je jako šafránu. Na druhou stranu je to celé postavené na online systému.

Paní Milena Nejedlá hodnotí společnost ZUNO

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 10. 8. 2015

Dost mě naštvalo, že výběry z bankomatu jsou s poplatky, kromě Reiffky. Bankomatů od ní moc není, takže to mi dost vadí. Navíc ne všechno se dá podle mě řešit online. Dovolat se na tu jejich zákaznickou podporu, to je fakt na dlouho. Zatím tam zůstávám, ale už se pomalu poohlížím, že přejdu jinam.

Pan Lukáš S. hodnotí společnost ZUNO

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 10. 8. 2015

Tak já u Zuna jsem asi rok a dobrý. Nejvíc mě baví to, že je všechno online. To mi vyhovuje maximálně, protože mne nebaví běhat po pobočkách a někde čekat. Na to ani nemam čas. Mají dobře udělané stránky, internetové bankovnictví šlape jak hodinky. Na druhou stranu naši třeba tam nešli, právě kvůli tomu, že je to online. Myslím, že je to spíš banka pro mladší a flexibilní lidi.

Pan Michal L. hodnotí společnost ZUNO

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 10. 8. 2015

Já jsem přemýšlel o téhle bance, ale odradilo mne to, že je na trhu opravdu krátce. Nemá prakticky žádné kamenné pobočky, výběry z banky jsou tuším zpoplatněny a také nenabízí hypotéky. Kamarád u ní měl účet, ale nakonec dal přednost Fio bance, kde mu to přišlo lepší. Záleží na tom, co očekáváte. Já dávám přednost bankám s delší tradicí. Tohle mi přijde trochu jako rychlokvaška.

Pan David Roubal hodnotí společnost ZUNO

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 10. 8. 2015

Od Zuna mam úvěr a spokojenost. Všechno vyřizují jednoduše online, žádné běhání po pobočkách a dlouhé čekací doby. Taky poplatky jsou zde minimální, je to nová poměrně moderní banka, která se snaží člověku usnadnit život, místo aby ho víc komplikovali. Určitě by se nějaké zápory našly, ale nestojí to za řeč. Za mě dobrý.

Paní Miroslava Žáčková hodnotí společnost ZUNO

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 10. 8. 2015

Zuno banka mne zaujala tím, že je nová, a nabízí něco navíc. Líbí se mi, že je zde minimum poplatků. Měla jsem účet u několika bank a tady jsem maximálně spokojená. Žádné problémy jsem s nimi dosud neměla. Co se mi líbí asi nejvíc, je jejich internetové bankovnictví, že je snadné a přehledné. To je vážně skvělé. U mBank jsem se v tom jejich bankovnictví vůbec nevyznala

Napište vaše hodnocení