Produkty společnosti VATAonline

poradce.cz vám nezávisle pomůže vybrat to nejlepší. Jsme tu pro vás nonstop a zdarma

O společnosti

VATA online poskytuje krátkodobé nebankovní půjčky online. Společnost začala své podnikání v roce 2011 a od té doby má na kontě tisíce zákazníků. Hlavním posláním VATA online je pomáhat zákazníkům vyřešit problémy s nečekanými finančními výdaji nebo krátkodobými finančními potížemi. Vše lze provést bez zbytečné administrativy, dlouhých telefonických hovorů a vyčerpávajících osobních schůzek. Krátkodobé půjčky poskytuje společnost během pár minut a do výše 4999 Kč. Pokud jsou zákazníci dlouhodobými a ověřenými klienty, je možné poskytnout krátkodobý úvěr až ve výši 8000 Kč. Po zažádání o krátkodobou půjčku online je do 15 minut žádost zpracována. Pokud má zákazník účet u bank jako je Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, GE Money Bank, Raiffeisen Bank, mBank nebo Fio banka je garantováno, že bude mít peníze na účtu ihned. V opačném případě musí zákazník počkat do následujícího pracovního dne. Pokud klient splatí půjčku ještě před vypršením doby splatnosti, automaticky nemusí platit úroky za dny, o které dobu splatnosti zkrátil.

Jste spokojeni se společností VATAonline?

Paní Simona H hodnotí společnost VATAonline

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 14. 9. 2015

Já jsem u nich půjčku dostala naprosto v pohodě. Kamarádce první půjčku neschválili a druhou už ano. Ono také hodně záleží na tom, jak vysokou částku si potřebujete půjčit. A to jsem předtím měla problém s CETELEM, která mne zařadila do registru neplatičů. Tady nikdo nic neřešil a peníze jsem měla na účtu, jak slíbili.

Pan david klopecny hodnotí společnost VATAonline

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 14. 9. 2015

Tahle společnost je na trhu poměrně krátce. Moc sem tomu nedůvěřoval, ale pak jsem si u nich přesto půjčil. Naštěstí to byla nízká částka. Ale ty úroky a jednání, no nevím. Už bych si od nich další peníze nepůjčil. Myslím, že všechny tyhle instituce se snaží z člověka doslova sedřít kůži. Ale věřím, že když člověk potřebuje peníze opravdu rychle, tak to jinak nejde.

Pan Alexandr Surykatin hodnotí společnost VATAonline

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 14. 9. 2015

Měl jsem tam půjčku před několika lety. Není to moc známá instituce, ale myslím, že se snaží. Úroky mají docela dobrý, samozřejmě se to nevyplatí tak, jako u banky. Ale mě banka peníze nepůjčila, takže jsem musel hledat jiné řešení. Půjčoval jsem si asi 4 tisíce a poslali mi to na účet prakticky okamžitě. Co se mi nejvíc líbilo, byla rychlost vyřízení celé záležitosti. Za několik minut bylo vše zařízené a peníze mi poslali na účet ten samý den.

Pan Lukyn Z hodnotí společnost VATAonline

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 14. 9. 2015

Před rokem jsem se dostal do situace, kdy jsem si musel půjčit. Banka mi nic nedala, tak jsem zkusil Vata Online a v pohodě mi půjčili. Neříkám, že jsou nějak extra skvělí. Nějaké problémy tam byly, nicméně vše proběhlo tak, jak mělo. Doporučil jsem to kamarádovi a tomu půjčku zamítli, takže ta jejich kritéria moc nechápu.

Paní Ester Doorová hodnotí společnost VATAonline

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 14. 9. 2015

U Vata Online jsem si půjčila asi před dvěma lety a nemam proti nim výhrady. Nejdřív jsem se bála, protože to není zrovna známá společnosti, ani reklamu jsem na ně žádnou neviděla. Ale pak mne na tuto společnost upozornil známý, byl tam moc spokojený tak jsem to zkusila také. Půjčku jsem dostala bez problémů, vše jsem splatila v termínu, takže to proběhlo rychle a hladce. Mohu také doporučit.

Napište vaše hodnocení