Produkty společnosti UniCredit Bank

poradce.cz vám nezávisle pomůže vybrat to nejlepší. Jsme tu pro vás nonstop a zdarma

O společnosti

Unicredit Bank zahájila své působení v České republice v roce 1996, tou dobou ještě pod názvem Vereinsbank. Společnost se ale od tohoto roku postupně slučovala s jinými firmami a konečně v roce 2007 přijala současný název Unicredit Bank Czech Republic a.s. Společnost je u nás pobočkou stejnojmenné mezinárodní banky UniCredit Bank, Česká pobočka má sídlo na Praze 1. UniCredit patří mezi silné finanční instituce nejen v České republice, ale i v Evropě. Díky svým partnerům nabízí služby a produkty s vysokými standardy optimalizované tak, aby finančně vyhovovaly především klientům, kteří hledají cesty, jak rozumně investovat, či jinak zhodnotit své naspořené finance. UniCredit používá kód banky 2700. Nabízené služby jsou komplexní a patří ve své kategorii mezi nejlepší. Toho je dosaženo nejen díky kvalifikovaným zaměstnancům, velkému množství poboček, ale i dlouhodobé zkušenosti na trhu financí. Každý z produktů Unicredit je vytvořen tak, aby si vybraly běžné osoby, ale i malé či velké firmy.

Jste spokojeni s UniCredit Bank?

Zobrazit hodnocení zákazníků pro: Všechny sekce | Hypotéky Bankovní účty

Paní Iva Jenší hodnotí společnost UniCredit Bank

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 27. 12. 2018

Proč celý den nefunguje online banking, 27.12.2018 Je to před koncem roku velký problém, nelze zjistit včasné odeslání příkazů.

Paní Daniela Mildová hodnotí společnost UniCredit Bank

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 6. 8. 2015

Mé zkušenosti nic moc. Mam uKonto, které je sice bez poplatků, což je super, ale mají v tom dost velký zmatek. Paní v bance mi nebyla schopná pořádně nic vysvětlit, dost se do toho zamotala. Pak mi slíbila, že se mi ozve, ale skutek utek. Operátorům se nelze dovolat pořád dokola. Už mne to opravdu nebaví.

Paní Elizabeth hodnotí společnost UniCredit Bank

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 6. 8. 2015

Odešla jsem z mBank k UCB a nejsem si tedy jistá, zda to nebyla chyba. Mam pocit, že je to z bláta do louže. Opět toho ze začátku naslibovali a zatím jen samé problémy a poplatky. Mam u nich účet i půjčku. Ale zatím zůstávám a uvidím do budoucna.

Pan Evžen Strohý hodnotí společnost UniCredit Bank

Kategorie: Hypotéky | Hodnocení přidáno: 6. 8. 2015

V Unicreditu mam hypotéku a vše proběhlo bez problémů a bez jakéhokoliv protahování. Za rok nás čeká refinancování a dokonce nám nabídli, že si rok před ukončením máme zarezervovat úrokovou sazbu, že jsou teď nízké. To mne mile překvapilo. Jo a za účet poplatek neplatíme, za hypo tedy ano. Za nás relativně spokojenost. U každé banky je něco. Syn má účet u Český spořky a chce tam odtud odejít.

Pan David N. hodnotí společnost UniCredit Bank

Kategorie: Hypotéky | Hodnocení přidáno: 6. 8. 2015

Mam u nich účet a úvěr a jsem relativně spokojený. Nějaké mouchy by se našly, zejména ty jejich sliby – chyby, ale moc to neřeším. Na žádný konkrétní problém jsem nenarazil. Vyhovují mi nízké úroky, férové jednání. Jsou ochotní a vstřícní. Tuhle jsem narazil na jednu velmi negativní diskusi ohledně této banky a dost mne to překvapilo. Ale není snadné zavděčit se každému.

Paní Alena Šímová hodnotí společnost UniCredit Bank

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 6. 8. 2015

Tahle banka mne nalákala na výběry z bankomatu zdarma. Jenže mi nebylo řečeno, že tam jsou potřeba příjmy nad 12 tisíc měsíčně (jsem na mateřské). Takže jsem to měla samozřejmě zpoplatněné. Navíc každé jednání s nimi je jeden velký problém, vše moc dlouho trvá. Známá od nich nedávno odešla a také o tom uvažuji. Přemýšlím o Fio bance, líbí se mi jejich reklama.

Napište vaše hodnocení