Produkty společnosti Raiffeisenbank

poradce.cz vám nezávisle pomůže vybrat to nejlepší. Jsme tu pro vás nonstop a zdarma

O společnosti

Do České republiky přišla Raiffeisenbank a.s. v roce 1993. V této době byla jednou z největších bankovních společností na trhu. Majoritními akcionáři společnosti jsou Raiffeisen Bausparkassen Holding GmbH s devadesáti procenty a Raiffeisenbank a.s. s pouhými deseti procenty. Změna začala v roce 2006, kdy bylo zahájeno spojení se společností eBank, čímž si obě společnosti zajistily pevnější a lepší pozici na trhu. Proces spojování obou firem byl dokončen až v létě roku 2008. RB nabízí kvalitní internetové bankovnictví na svých stránkách rb.cz. Raiffeisenbank disponuje velmi hustou sítí poboček po celé republice a tím umožňuji klientům snadný přístup k jejich RB účtům. Raiffeisenbank používá kód banky 5500. Už od dob příchodu Raiffeisenbank na český trh se společnost snaží klást důraz na kvalitu poskytovaných služeb produkty a služby. Důraz je kladen především na uspokojení specifických potřeb klientů. Služby, které RB nabízí, jsou z několika odvětví: osobní finance, firemní finance, finanční trhy. V osobních financích jsou nabízeny produkty jako účty, platební karty, úvěry a investování. Tato kategorie je především směrována na fyzické osoby. Firemní finance RB obsahují podobné produkty, jsou ale specializovány pro firmy, malé a velké podniky.

Vyhovuje vám Raiffeisenbank a její produkty?

Zobrazit hodnocení zákazníků pro: Všechny sekce | Hypotéky Bankovní účty

Paní Šedová hodnotí společnost Raiffeisenbank

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 9. 2. 2018

Dobrý den,již před dvěma lety jsem upozorňovala,že nemáte jedinou pobočku na trase Praha-Jesenice-Kamenice-Benešov.Nikdo mi tehdy neodpověděl a také se stále nic nezměnilo.Máme účty u Vás,ale stále musíme dojíždět kvůli všemu až do Praha či Říčan.Pracuje se na změně k lepšímu? Děkuji

Pan Petr Zeman hodnotí společnost Raiffeisenbank

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 16. 10. 2017

Jsem s bankou spokojen. Pokud se týká poplatků, trochu mne překvapila jejich výše při směněně cizí měny. Předpokládal jsem, že směny banka zisky v tomto směru má z rozdílu mezi nákupem a prodejem tak, jak je tomu u směnáren. Jinak si myslím, že další poplatky se pohybují na úrovni ostatních velkých bank.

Paní Nikola hodnotí společnost Raiffeisenbank

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 10. 8. 2016

Dobry den chtela sem se zeptat kdyz si vyridim ucetva doporucim 2 lidi dostanem telefon zdarma slisela sem o tom proto se ptam dekuji

Paní Rosnička hodnotí společnost Raiffeisenbank

Kategorie: Hypotéky | Hodnocení přidáno: 1. 8. 2015

Od Raiffeisenbank jsem nedávno odešla. Nemůžu říct, že jsem byla nespokojená, jen jsem dostala lepší nabídku u ČSOB na úvěr. Za mě to je docela pohodová banka, která se však začíná trochu „prodražovat“. Hlavně ty poplatky za účet a výše úroku nic moc. Přítel u nich zůstal a zatím je celkem spokojený. Je to asi názor od názoru.

Pan Miloš Šíbl hodnotí společnost Raiffeisenbank

Kategorie: Hypotéky | Hodnocení přidáno: 1. 8. 2015

Zrovna nedávno jsem byl na pobočce této banky na Ládví v Praze 8 a setkal jsem se s milým a vstřícným přístupem. Jenom ta pracovní doba do pěti hodin je pro mě dost nevýhodná. Pracuji do půl páté, tak jsem to stíhal jen tak tak. Naštěstí je to blízko metra a navíc tam bydlím. To mi taky vyhovuje, že mam jejich pobočku skoro u baráku.

Paní Milena R. hodnotí společnost Raiffeisenbank

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 1. 8. 2015

Z mého pohledu je to dobrá banka. Spousta lidí si stěžuje na vysoké poplatky a úroky, ale na druhou stranu, která banka je levná? Reiffka se hodně zaměřuje na prémiovou klientelu. Snažím se využívat veškerých výhod účtu a na hypotéce jsem dostala výhodný úrok. Jsem její klientkou už řadu let a vychází mi vstříc. Za mě je to super banka a neměnila bych. Jejími klienty jsou i moji rodiče.

Paní Leona Soukalová hodnotí společnost Raiffeisenbank

Kategorie: Hypotéky | Hodnocení přidáno: 1. 8. 2015

Reifka mne zlákala tím, že začala nabízet vedení účtu zdarma a řadu dalších výhod. Líbí se mi, že jde o velkou banku, která je na trhu opravdu dlouho. To ve mne vzbuzuje důvěru. Vzali jsme si u nich i hypotéku a jsme spokojení. Za mě je to dobrá banka, která neslibuje nic, co nenabízí.

Pan Donattelo hodnotí společnost Raiffeisenbank

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 1. 8. 2015

U Reiffky mám účet a líbí se mi jejich internetové bankovnictví, které je přehledné a snadno se v něm orientuje. Na rozdíl od České spořitelny, to je nebe a dudy. Nicméně spoustu toho naslibují a pak nedodrží a je pravda, že Reiffka je taky dost předražená banka asi jako většina dalších. Mam pocit, že když je banka větší a drží se dlouho na trhu, že má zase jiné nevýhody. Zatím však zůstávám, nemam čas měnit banku, ale uvažuji o tom do budoucna. Třeba mne ještě mile překvapí.

Napište vaše hodnocení