Produkty společnosti Provident

poradce.cz vám nezávisle pomůže vybrat to nejlepší. Jsme tu pro vás nonstop a zdarma

O společnosti

Provident byl založen v roce 1880 ve Velké Británii. Na český trh vstoupil v roce 1997 a od té doby obsloužil téměř milion českých zákazníků. Provident za dobu svého působení získal pověst spolehlivého a férového poskytovatele rychlých nebankovních půjček. Hlavním krédem společnosti Provident je zodpovědný přístup k zákazníkům a dodržování pravidel zodpovědného půjčování. Filozofií firmy je přistupovat ke každému zákazníkovi individuálně. Společnost neúčtuje žádné skryté poplatky a půjčky poskytuje maximálně korektním způsobem. Statistiky společnosti Provident říkají, že Čechů, kteří využívají půjčku Provident stále přibývá. Hlavním důvodem je jednoduchost podání žádosti, jasná pravidla splácení a osobní servis, který zajišťuje více než 3000 obchodních zástupců. Společnost Provident spadá pod skupinu International Personal Finance (IPF), která je významnou mezinárodní skupinou působící v šesti zemích světa a poskytuje své služby více než 2,3 milionům zákazníků.

Jste spokojeni se společností Provident?

Paní Renata hodnotí společnost Provident

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 9. 1. 2018

Je to banda podvodniku

Paní olga kafonkova hodnotí společnost Provident

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 12. 8. 2017

tak jsem si půjčila 15000tisíc,chtěli po mě ve finále 27320tis,první splátku jsem zaplatila a druhou jsem zaplatila se vším z 25000tis jsem doplácela 17889tis a říkáte ,že jsou ok?ne jsou to zloději

Paní Ingrid Slabjarova hodnotí společnost Provident

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 18. 7. 2017

Dobrý večer,s půjčkou jsem skokojena,mám jich víc,byla bych ráda kdyby to šlo nějak skloubit,platit trebars dvě a víc peněz,jinak spokojenost určitě,ráda bych další nabídku od vás,s pozdravem Šla Ingrid.

Pan Karel Joudal hodnotí společnost Provident

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 10. 10. 2016

"Výborné" jednání Providentu - vyhodil obchodní zástupkyni, nedodal žádné podklady, kam platit, když asi měsíc nikdo nepřišel, a pak mě šoupl do nebankovního registru....díky....... Přitom jejich služeb používám již velmi dlouho, a z mé strany nikdy nedošlo k sebemenšímu problému.....

Paní Anička Dlouhá hodnotí společnost Provident

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 14. 9. 2015

Já mam u Providentu už několikátou půjčku a nikdy jsem s nimi neměla žádný problém. Půjčila jsem si bezhotovostně 80 tisíc a ještě jsem dostala nějakou věrnostní slevu. Takže platím úroky podobné, jako bych platila v bance. Jsem s nimi spokojená, a pokud budu potřebovat v budoucnu ještě nějakou půjčku, zase se na ně obrátím. Myslím, že spousta lidí nečte ty smlouvy a pak se diví, kolik musí zaplatit.

Pan Lumír Toulka hodnotí společnost Provident

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 14. 9. 2015

Já mam s nimi jednu špatnou zkušenost, která se ale netýká přímo mě. Moje babička si od nich půjčila jen nízkou částku, ale vůbec netušila co je to RPSN a dost byla překvapená, jaké splátky po ní požadují. Bohužel jí nikdo nic nevysvětlil. Přijde mi, že zneužívají staré lidi, kteří si tohle nejsou schopni spočítat. Já těmto nebankovním institucím vůbec nevěřím.

Paní Mirka Zápotocká hodnotí společnost Provident

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 14. 9. 2015

Moc často jsem si v životě nepůjčovala, ale dostala jsem se do situace, kdy to nešlo jinak. Je to už tedy pár let zpátky. Tehdy ten výběr ještě nebyl tak velký co se týče nebankovních společností, které vám půjčí a nic si o vás nezjišťují. Nedávno jsem si půjčila znova a nastal jiný problém, i když mi pár splátek do konce ještě chybí a platím pravidelně, ale občas o něco méně s tím, že si ty splátky pak navýším. Dosud jim to nevadilo, a pak najednou po mě chtěli zaplatit vše řádně bez jakýchkoliv „úlev“ i s úroky. Za mě jsou to podvodníci a jsem hodně rozčarovaná.

Paní Andy Moudrá hodnotí společnost Provident

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 14. 9. 2015

Potřebovala jsem co nejrychleji získat půjčku, protože mi chyběly peníze na zaplacení nájmu. Zaujal mne právě Provident, protože nabízel docela dobré podmínky. Líbilo se mi, že obchodní zástupce přijde za vámi domů, takže jsem nikam nemusela chodit a řešit to po internetu, na to já moc nejsem. Splátky jsem platila včas, takže jsem s nimi žádné problémy neměla. Všechno to proběhlo rychle a hladce, takže já je mohu doporučit.

Pan Dušan Lišák hodnotí společnost Provident

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 9. 9. 2015

Moc dobré zkušenosti s nimi nemam. Zadal jsem si online žádost a ozvali se mi až po čtyřech dnech. Bylo mi řečeno, že do 12 hodin se ozvou, ale už se nikdo neozval. Tak mohu být rád, že jsem se nezadlužil, nakonec jsem svou finanční tíseň vyřešil jinak.

Paní Elena Rychlá hodnotí společnost Provident

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 9. 9. 2015

Naprosto v pohodě, dokonce jsem se zpozdila se splátkami a dalo se s nimi dohodnout. Nejvíce kvituji rychlost získání půjčky, proběhlo to rychle a hladce. Úroky jsou hodně vysoké, oproti jiným podobným společnostem bych řekla, že jedny z nejvyšších, ale zase za solidní jednání mi to stojí. Dávám přednost osvědčeným firmám, které mají své jméno.

Paní Ulrika Struppová hodnotí společnost Provident

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 9. 9. 2015

Já mam od Providentu už několikátou půjčku, vždy jsem vše řádně splácela a pak si půjčila opět v případě potřeby. Nemůžu jim nic vytknout. Vždy se ke mně chovali velmi solidně, vše mi vysvětlili a dokonce je tam možnost si splátku předplatit třeba na měsíc dopředu. Vše je o dohodě. Hodně čtu špatné recenze, ale mam pocit, že lidé nečtou pořádně smlouvy a pak jsou překvapeni, že po nich společnost chce splátky.

Paní Daniela Skoupá hodnotí společnost Provident

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 9. 9. 2015

Moje zkušenost tedy nic moc. Zpočátku to vypadala vše v pořádku, vše vyřídili, poslali peníze. Jenže jsem pak přišla o práci a nemohla si dovolit tak vysoké splátky. Měli s tím velký problém, posílali mne od čerta k ďáblu. Nakonec mi tedy vyšli vstříc, ale měla jsem kvůli tomu velké nervy, protože jsem nevěděla, z čeho bych ty splátky platila. Teď už vím, že půjčovat si od podobných institucí je obrovské riziko.

Pan David Ostrý hodnotí společnost Provident

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 9. 9. 2015

Vybral jsem si půjčku u Providentu, protože je hodně známý a také jsem na něj četl docela chválu. Mam zápis v registru, takže banka by mi nepůjčila. Dobře jsem si spočítal, kolik jim přeplatím a jak budu splácet. Naštěstí to celé klaplo dobře. Je však potřeba počítat s těmi úroky, které jsou dost vysoké. Jenže co dělat, když potřebujete půjčku, banka vám zavře dveře a obrátit se na lichváře, to je o život.

Napište vaše hodnocení