Produkty společnosti Profi Credit

poradce.cz vám nezávisle pomůže vybrat to nejlepší. Jsme tu pro vás nonstop a zdarma

O společnosti

Společnost Profi Credit spadá pod nadnárodní finanční skupinu Profireal Group. Ta byla založena v roce 1994 a nejprve se specializovala na obchod s nemovitostmi a na odkup a správu pohledávek. Na finanční trh vstoupila společnost v roce 2000 a to již pod názvem Proficredit. Zaměřovala se na poskytování úvěrů a půjček nepodnikajícím soukromým osobám. V roce 2003 rozšířila společnost Profi Credit svou nabídku o půjčky a úvěry pro podnikatele a firmy. Nyní je společnost Proficredit významným poskytovatelem úvěrových finančních služeb. V roce 2007 poskytuje Profi Credit za rok úvěry v celkovém objemu 1,97 miliardy Kč a přivítá svého 100000. klienta. V roce 2010 oslavila společnost 10 let na českém trhu, během kterých poskytla úvěry v nominální výši 10,817 mld. Kč. Společnost působí také v zemích jako je Slovensko, Polsko, Bulharsko a Rusko. Hlavní filozofií společnosti je osobní přístup.

Jste spokojeni se společností Profi Credit?

Pan Marv hodnotí společnost Profi Credit

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 30. 8. 2016

24.8 jsem podepsal smlouvi. Dostal sms s prihlasovakem do klientskeho portalu kterej name vyjuk s terminem splatky nic vic tam neni ale penkze od nich take stale jeste ne. Nevim co si mam myslet. Maj reklamu ze do 24h uz cekam tyden.. Chtej splatku ale nic nepujcili...

Paní Michelle hodnotí společnost Profi Credit

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 9. 9. 2015

Mam z toho dost rozporuplné pocity. Jednání bylo profesionální, líbila se mi jejich nabídka. Našla jsem si je na internetu a měli i docela dobré doporučení. Jenže pak jsem se opozdila se splátkou a už byl oheň na střeše a dělali kvůli tomu velké problémy.

Pan Milan R. hodnotí společnost Profi Credit

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 9. 9. 2015

Nebyl jsem spokojený, jsou tam šílený úroky a mam pocit, že jim jde jenom o peníze. Byl jsem osobně na pražské pobočce a jednání tedy opravdu neskutečný. Neochota odpovídat na otázky, všechno je prý na internetu, mam si pořádně přečíst smlouvu a tak dále. No já už tam rozhodně nepůjdu. A to si je syn tolik chválil, jak jsou solidní. Šel bych do banky, ale jsem v důchodu a v bance mi nechtěli půjčit.

Pan Lukáš Darebný hodnotí společnost Profi Credit

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 9. 9. 2015

Proficredit za mě naprosto v pohodě. Vyplnil jsem on-line žádost, pozvali mne k sobě do kanceláře, kde jsem se ještě na všechno podrobně vyptal. Druhý den mi zavolali, že je vše v pořádku a půjčka je schválená. Peníze poslali včas. Jediné, co mne trochu rozladilo, byly ty poplatky, fakt dost vysoký. Ale to je asi všude.

Paní Karolína D hodnotí společnost Profi Credit

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 9. 9. 2015

Půjčila jsem si od nich jen nízkou částku, potřebovala jsem peníze na dovolenou a vše proběhlo v pohodě. Nechtěli vědět, kolik beru ani nenahlíželi do rejstříku. Hlavně jsem měla peníze na účtu prakticky okamžitě, jak slíbili. Podle mne je to solidní společnost. Nejsem spokojená na 100 %, jednání po telefonu s jednou jejich zaměstnankyní bylo vyloženě vyčerpávající, protože mi nebyla schopna říct, co jsem chtěla, ale jinak palec nahoru.

Pan Denis Lačný hodnotí společnost Profi Credit

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 9. 9. 2015

Měl jsem u nich půjčku, lákali mě tím, že dostanu peníze rychle bez dlouhých průtahů a lustrování příjmů. Navíc žena je na mateřské, můj plat není zrovna vysoký, pracuji jako dělník, tak jsem to uvítal. Ale ve skutečnosti to tak snadné nebylo, chtěli po mě příjmy a trvalo několik dnů, než mi tu půjčku přiklepli. Takže já už bych si od nich peníze nepůjčil, raději půjdu jinam. Jo a známému zase zamítli odklad splátek, když si zlomil nohu a neměl pořádný příjem.

Paní Myška Zlatá hodnotí společnost Profi Credit

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 5. 9. 2015

Já jsem si u nich půjčila jednou a můžu říci, že tyhle půjčky jsou nejhorší, když člověk nemá pravidelný příjem. To jsem bohužel neměla, takže jsem si musela půjčit právě u Proficreditu. Jako neříkám, že zrovna tahle instituce byla špatná, ale tak nějak vím, že to prostě není banka. Mají hodně vysoké úroky, jakmile nezaplatíte včas, už vás pomalu ženou před soud s nadsázkou řečeno a to nemluvím o tom, že vás pak pořád bombardují nabídkami a reklamami. No za mě nikdy více.

Pan Erotoman hodnotí společnost Profi Credit

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 5. 9. 2015

U Profi-creditu jsem si půjčil asi před sedmi lety. Byl jsem tehdy ve finanční tísni a potřeboval jsem nutně půjčit co nejrychleji. Docela mne potěšilo, že měli možnost předčasného splacení. Vrátili mi i nějaké úroky, které tedy byl už tehdy dost vysoké. Tehdy trvalo docela dlouho, než mi přišly peníze na účet, jak je to dneska nevím. Další půjčky už jsem řešil jen přes banky, nějak jim důvěřuji více a potřeboval jsem hlavně větší částku.

Napište vaše hodnocení