Produkty společnosti Kredito24

poradce.cz vám nezávisle pomůže vybrat to nejlepší. Jsme tu pro vás nonstop a zdarma

O společnosti

Kredito24 je česká společnost, která má německé kořeny. Kredito24.cz nabízí krátkodobé rychlé půjčky do výše 12500 Kč a to na dobu až 30 dnů. Výhodou je jedinečná flexibilita výběru, zákazník si může vybrat, kolik peněz a na jakou dobu si chce půjčit. Zákazník může vše udělat z pohodlí domova a obnos bude připsán na bankovní účet do 15 minut. Vše je transparentní, to znamená žádné skryté náklady a poplatky. Kvůli rychlosti převodu peněz na účet, Kredito24 uzavřelo spojení se všemi bankami v České republice, takže hotovost dorazí na účet téměř okamžitě. V případě neschopnosti splatit půjčku v době splatnosti poskytuje Kredito24.cz možnost dobu splatnosti prodloužit o 7, 15 nebo 30 dní.

Jste spokojeni se společností Kredito24?

Pan N.suchý hodnotí společnost Kredito24

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 9. 2. 2018

zdravím nemáte někdo číslo ůčtu kam se má poslat ta 1 kč díky

Paní Zdeňka hodnotí společnost Kredito24

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 17. 8. 2016

Nevím co říct.Třikrát jsem už poslala 1 korunu a pořád jsem nic nedostala.Pořád tam něco chybí.Poslala jsem to i šekem s kodem a pořad je to špatně.

Paní Lucie Králová hodnotí společnost Kredito24

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 21. 8. 2015

Potřebovala jsem si půjčit vyšší částku 15 tisíc korun. Jenže jde pro ně o vysokou částku, takže jim to trvalo docela dlouho, než mi to schválili. Potřebovala jsem peníze rychle, což se v jejich případě nestalo. Jakmile peníze převedli, pak už šlo všechno hladce. Jsem docela solventní, jsem potřebovala pomoci v nouzi. Trochu mne to zklamalo.

Paní Maruška hodnotí společnost Kredito24

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 21. 8. 2015

Já mam s touto společností špatné zkušenosti. Potřebovala jsem půjčit deset tisíc. Nejdřív se tvářili, že pro ně není nic problém. Jenže jsem na mateřské a připadala jsem jim nesolventní, půjčku mi nakonec nedali. Byla jsem dost rozčarovaná. Nakonec jsem se musela obrátit jinam. Takže já už této společnosti vůbec nevěřím. Snaží se nalákat lidi na výhody, které pak nesplní.

Pan Aleš Spáčil hodnotí společnost Kredito24

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 21. 8. 2015

Vždycky jsem si říkal, že peníze si půjčím jedině od banky. Soukromým institucím jsem nevěřil. Pak mi známý doporučil Kredito 24. Nejdřív jsem se na to díval dost skepticky, ale nakonec mne mile překvapili. Potřeboval jsem půjčit hodně malou částku, ale hlavně rychle. Naštěstí to proběhlo hladce, peníze jsem měl na účtu rychle, takže jsem spokojený.

Pan David M. hodnotí společnost Kredito24

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 21. 8. 2015

Půjčil jsem si od nich a hodně se mi líbilo, že je možné zde požádat o prodloužení. Poplatky tam samozřejmě jsou, ale vše bylo dost přijatelné. Navíc splatnost se prodlužuje hned po připsání daného poplatku na jejich účet. Takže za mě férové jednání, cokoliv jsem potřeboval vědět, tak mi vysvětlili.

Paní Michaela Slávová hodnotí společnost Kredito24

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 21. 8. 2015

O půjčku Kredito24 jsem si zažádala klasicky elektronicky. Trochu mne uzemnilo, když se mi více než tři dny neozvali. Pak se to tedy vysvětlilo, že jsem poslala email na špatnou adresu. Půjčku jsem dostala a musím říci, že nakonec to proběhlo docela hladce. Nicméně komunikace s nimi není moc snadná. Kamarádka se vůbec nemohla dovolat na tu jejich infolinku a ani na email jí neodpovídali. Takže těžko říci.

Pan Dušan Rrrrr hodnotí společnost Kredito24

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 13. 8. 2015

Za mě půjčka u Kredito dobrý, ale komunikace s nimi horší. Nešlo se jim vůbec dovolat, v mejlech odkazují na telefon. No hrůza. A známému žádost úplně zamítli, byť slibují, že půjčí prakticky každému. Tak těžko říct, co si o nich myslet.

Pan Denis R. hodnotí společnost Kredito24

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 13. 8. 2015

Potřeboval jsem rychlou půjčku v hodnotě několika tisíc. Docela dlouho jsem vybíral, kam se obrátit a nakonec jsem zvolil Kredito24 a nelituji toho. Vím, že za tímto projektem stojí německá společnost, to ve mně vzbudilo důvěru. Hodně mile mě překvapilo, že první půjčka u nových zákazníků je zadarmo a mohl jsem ji splatit do týdne. Takže za mě super a velká spokojenost.

Napište vaše hodnocení