Produkty společnosti Komerční banka

poradce.cz vám nezávisle pomůže vybrat to nejlepší. Jsme tu pro vás nonstop a zdarma

O společnosti

Komerční banka, známější spíše pod zkratkou KB, je akciovou společností, která na českém trhu obsluhuje více než jeden a půl milionu zákazníků. Největší podíl na jejich akciích má mezinárodní obchodní banka Société Générale, která je jednou z nejstarších bank ve Francii. Řadí se mezi několik nejsilnějších bankovních společností v Evropě. Komerční banka působí v České republice od roku 1990 a od roku 1992 jako akciová společnost. Získala několikrát ocenění Banka roku, které získala naposledy v roce 2011. Univerzálnost služeb KB je zajištěna poskytováním služeb v široké oblasti financí, jako jsou oblasti retailového, investičního a podnikového bankovnictví. Objednávky a zřizování služeb banka zajišťuje prostřednictvím husté sítě poboček KB, moderního on-line internetového bankovnictví a vlastní distribuční sítě. Komerční banka používá kód banky 0100. Komerční banka také nabízí specializované služby v oblastech penzijního připojištění, faktoringu, spotřebitelských úvěrů, pojištění a také stavebního spoření, které může poskytnout prostřednictvím stavební spořitelny Modrá pyramida, ve které vlastní majoritní podíl.

Vyhovuje vám Komerční banka a její produkty?

Zobrazit hodnocení zákazníků pro: Všechny sekce | Hypotéky Bankovní účty

Paní Lucka Frkačka hodnotí společnost Komerční banka

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 24. 7. 2015

U Komerčky jsem byla několik let, ale nedávno jsem přešla k Air Bank. Je pravda, že dám trochu na reklamu a zaujalo mne, že u Air Bank se platí minimum za poplatky. Musím říci, že jsem teď víc spokojená. U komerčky bylo všechno problém, když jsem jen platila poplatky a využívala internetové bankovnictví, tak to bylo ok. Ale běda, když jsem chtěla nějaký nadstandard. Neochota, vše na dlouhé lokte.

Pan Michal Konečný hodnotí společnost Komerční banka

Kategorie: Hypotéky | Hodnocení přidáno: 24. 7. 2015

U Komerční banky nemam zatím účet, ale manželka nám zajistila pojištění pro celou rodinu. Přemýšlím, že si zde vezmu i hypotéku, ale ještě musím probrat výhody s jinými bankami. Tchán je u KB už řadu let a je zatím spokojený. Akorát známý si zde chtěl zrušit účet a popisoval to jako horor, prý to bylo na hodně dlouho. Já zatím negativní zkušenosti nemam.

Pan Aleš Trefný hodnotí společnost Komerční banka

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 24. 7. 2015

U komerční banky mam účet a syn hypotéku. Chodím na pobočku na Arbesáku nebo na Václaváku v Praze. Jsou tam milé pracovnice, nikdy ani moc dlouho nečekám, je tedy pravda, že jako důchodce chodím v době, kdy je většina lidí ještě v práci. Jediné co mi vadí, jsou poplatky, které mi přijdou až nesmyslné. Mohli by být v tomto ohledu solidnější.

Paní Alena S. hodnotí společnost Komerční banka

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 24. 7. 2015

Ke komerční bance jsem přešla z Ery a jsem zatím spokojena. Hodně používám internetové bankovnictví, pokud mam nějaký problém, vše řeším online nebo po telefonu. To je pro mne nejjednodušší, protože jsem pracovně hodně vytížená. Oproti Poštovní spořitelně – Era, jsou stránky internetového bankovnictví mnohem spolehlivější. Ještě se mi nestalo, že by mi to spadlo, jako u Ery, kde to bylo běžné.

Pan Gargamel hodnotí společnost Komerční banka

Kategorie: Hypotéky | Hodnocení přidáno: 24. 7. 2015

Komerční banku jsem si vybral, protože na trhu funguje dlouho. Navíc mam pobočku kousek od práce, což je pro mne také velké plus. Nikdy jsem neměl žádný problém s touto bankou, jediné za co bych se přimluvil, je zrušení poplatků, který mi lidově řečeno „lezou mezi zuby“. Známá si u nich brala hypotéku a prý ve srovnání například s MBank jsou doslova zlatí. Asi každá instituce má svá pro a proti.

Pan David Král hodnotí společnost Komerční banka

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 24. 7. 2015

S KB jsem relativně spokojený. Avšak vadí mi, že jim vše dlouho trvá. Potřeboval jsem učinit větší platbu přes internet, na pobočce mi řekli, že se musím objednat. Objednali mne na druhou hodinu za tři dny. V práci jsem si musel vzít kvůli tomu volno. Tento systém mne moc nebaví. Nicméně musím ocenit vedení účtu zdarma, to mne mile potěšilo.

Napište vaše hodnocení