Produkty společnosti Kamali (Japonská půjčka)

poradce.cz vám nezávisle pomůže vybrat to nejlepší. Jsme tu pro vás nonstop a zdarma

O společnosti

Rychlá online půjčka před výplatou s názvem Kamali (dříve Japonská půjčka) je produkt společnosti Home Credit. Půjčka Kamali se zaměřila na extrémní zrychlení výplaty peněz. Po většinu času (všední dny přes den, u některých bank i o víkendech) je kamali.cz schopna klientovi garantovat výplatu peněz do 10 minut od schválení žádosti. Pokud klient tuto volitelnou službu nevyužije, i tak dostane peníze nejpozději následující pracovní den ráno.

Jaká je vaše zkušenost s Japonskou půjčkou?

Paní Lenka hodnotí společnost Kamali (Japonská půjčka)

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 27. 4. 2018

Absolutně nedoporučuji!!! Telefony nebrali, nereagovali, voláte a nic. Po zaplacení půjčky vám přijde SMS - do splacení půjčky vám zbývají 2 dny, poplatek 1,- Kč byl uhrazen. A pokud máte u sebe doklad o zaplacení půjčky, bude se jednat o nedoplatek za 14 dní, poněvadž jen těch prvních 14 dní je zdarma. za 2 měsíce to udělá 819,- Kč !!! Doporučuji Credit Air, Ferratum bank i Zaplo, tam jsou opravdu féroví.

Paní kateřina novotná hodnotí společnost Kamali (Japonská půjčka)

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 26. 10. 2015

dnes jsem podala žádost o pujčku která byla kladně vyřízená ale na emaliu jsem ještě nic neměla prosím o zavolání at vím co mám dělat dál.paní novotná kateřina.děkuji.

Paní EVA hodnotí společnost Kamali (Japonská půjčka)

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 22. 8. 2015

souhlasím s paní přede mnou absolutně nedoporučuji . vyptávají se na podrobnosti a pak stejně nepůjčí ,je to pobočka Homecredit a ty samoživitelkám a lidem kteří to opravdu potřebují nikdy nepůjčí , přesvědčila jsem se o tom i když mám plat 16000 a poctivě pracuji celý život

Paní Barbora Hicklová hodnotí společnost Kamali (Japonská půjčka)

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 19. 8. 2015

Kvalitně a Rychle

Paní Michaela hodnotí společnost Kamali (Japonská půjčka)

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 7. 8. 2015

Absolutně nedoporučuju!! Vyplnila jsem formulář a už třetí den se nikdo neozval, na maily nereagují, telefony nezvedají!!!

Napište vaše hodnocení