Produkty společnosti Home Credit

poradce.cz vám nezávisle pomůže vybrat to nejlepší. Jsme tu pro vás nonstop a zdarma

O společnosti

Společnost Home Credit a.s. je členem skupiny PPF, což je mezinárodní finanční a investiční skupina vlastněná Petrem Kellnerem. v České republice vznikl Home Credit v roce 1997, kdy zpočátku nabízel leasing a splátkový prodej. Po roce 2000 uvedl na trh první úvěrovou kartu a pár let na to začal poskytovat i hotovostní úvěry. Aktuálně společnost působí v České republice, na Slovensku, Rusku, Vietnamu, Indii a mnoha dalších zemích. Mezi jejich nabízené produkty a služby patří: nákupy na splátky u obchodních partnerů, úvěry na auta, kreditní karty a nebo hotovostní půjčky. Společnost patří v tomto typu půjček mezi špičku, její Home Credit půjčka poskytla úvěry za miliardy korun. HomeCredit využívá pro své zviditelnění partnerskou síť, díky které se prezentuje a zvyšuje tak svou pozici na trhu. HomeCredit půjčka se prodává přes partnerské sítě i přes obchody Tesco. Pozici si také upevňuje díky výhodným produktům a službám, které jsou tvořeny přesně podle představ zákazníků a Home Credit je jedna z nejoblíbenějších úvěrových společností.

Vyhovuje vám Home Credit a jeho produkty?

Pan alexander gabor hodnotí společnost Home Credit

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 1. 3. 2017

melbich zajem vo vasi pujcku

Paní Anna Kadavá hodnotí společnost Home Credit

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 13. 8. 2015

O Home Creditu jsem uvažovala, ale nakonec mne odradily zkušenosti známých. Jsou to prý jen sliby chyby a ve skutečnosti je půjčka velice nevýhodná. Nakonec jsem šla jinam, takže nemohu říci, zda to byla skutečně pravda. Jsem však hodně nedůvěřivá a půjček se opravdu bojím, tak jsem nechtěla riskovat.

Pan Milan N. hodnotí společnost Home Credit

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 13. 8. 2015

O této půjčce mi řekl můj známý a tak jsem ji taky zkusil. Nejprve jsem si myslel, že jde o nějaký podvod, ale nakonec musím říci, že jsem byl spokojený. Nabízí přijatelné úroky a také docela vysoké úvěrové limity. Podmínkou je ale stálý příjem, který musíte mít. Hodně jsem si o tom zjistil a nakonec nelituji, že jsem tuto půjčku zvolil a za sebe ji mohu doporučit.

Pan Milan Z. hodnotí společnost Home Credit

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 10. 8. 2015

K půjčkám od podobných institucí jsem se stavil vždy dost negativně. Ale musím říct, že mě Home Credit mile překvapil. Půjčil jsem si 50 tisíc. Sice jsem přeplatil docela dost, ale všechno proběhlo hladce a rychle. Půjčku mi schválili v podstatě hned, peníze jsem měl na účtu za pár hodin.

Pan Roman Vkusný hodnotí společnost Home Credit

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 10. 8. 2015

Potřeboval jsem narychlo půjčit deset tisíc, ta jsem zkusil Home Credit. Ale doplácel jsem to 4 měsíce a přeplatil jsem fakt hodně. Navíc mě od té doby pořád otravují, posílají mi kreditky a pořád nabízí nějaké „výhody“. Příště si radši půjčím od známých, než od jakékoliv banky nebo finanční instituce. Tím nechci říct, že je zrovna tahle půjčka špatná, asi je to tak všude.

Napište vaše hodnocení