Produkty společnosti Fio banka

poradce.cz vám nezávisle pomůže vybrat to nejlepší. Jsme tu pro vás nonstop a zdarma

O společnosti

Fio banka se řadí mezi nové banky na českém trhu, bankovní licenci získala teprve v roce 2010. Jedná se ale o úspěšnou firmu navazující na finanční skupinu Fio se sedmnáctiletou historií, která byla založena v roce 1993 jako burzovní společnost. Jejich působení lze obecně rozdělit na dvě skupiny: poskytování bankovních služeb, obchod s cennými papíry. Bankovní služby-mezi ty patří obvyklé finanční služby a produkty, jako jsou běžné účty, spořící účty, termínované vklady, vydávání platebních karet a úvěry. Na všechny tyto produkty a služby uplatňuje Fio banka svou politiku nulových poplatků, díky kterým si získala velkou oblíbenost u svých klientů. Fio banka internetbanking je na špičkové úrovni a jasně ukazuje, že v online prostředí se Fio cítí velmi dobře. Fio banka používá kód banky 2010. Obchod s cennými papíry-jedná se především o investice prostřednictvím burz. Fio banka je největším akcionářem na těchto burzách v České republice. Prostřednictvím své společnosti RM-SYSTEM zprostředkovává obchody s akciemi nejvýznamnějších českých a zahraničních společností. Díky své politice, práci s klienty a poskytováním kvalitních služeb Fio banka již získala několik ocenění. Mezi ně například patří: Nejlepší banka 2013 (Hospodářské noviny), Zlatá koruna 2013, Finanční produkt roku 2013 (kategorie bankovních účtů) a mnoho dalších.

Vyhovuje vám Fio banka a její produkty?

Paní Jana Hálová hodnotí společnost Fio banka

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 10. 8. 2015

Naprosto super banka, hlavně co se těch poplatků týče. Pár chyb by se našlo, hlavně to, že mají málo poboček a trochu zmatené internetové bankovnictví. Nicméně to, co ušetřím za poplatky, to mi za to opravdu stojí. Navíc oceňuji to férové jednání, co slíbí, to skutečně splní. Takových je opravdu málo. Jsem ráda, že jsem k téhle bance přešla.

Pan Erik Havran hodnotí společnost Fio banka

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 10. 8. 2015

Já zvolil tuto banku především proto, že platby na Slovensko a ze Slovenska jsou zdarma. Zní to trochu jako scifi, ale je to pravda. Moje zaměstnání vyžaduje posílat platby na Slovensko pravidelně, proto jsem musel vybírat tak, aby neplatil šílené poplatky. Takže fakt super.

Pan Mrazík obecný hodnotí společnost Fio banka

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 10. 8. 2015

Jsem u nich asi rok a naprostá pohoda. Co slibují v reklamě, fakt platí. Skoro žádné poplatky, férové jednání a navíc se snaží s klientem vše řešit včas. Jediné z čeho mam trochu strach, je bezpečnost jejich internetového bankovnictví. Ale jinak si nemohu stěžovat. Jo a co mne potěšilo je, že v Brně má pobočka Fio delší otevírací dobu ne Česká spořka. To je bod pro ně.

Pan Adam Hovořil hodnotí společnost Fio banka

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 10. 8. 2015

U Fio jsem pár měsíců. Nemůžu říci, že bych byl nespokojený, ale nadšený také nejsem. Asi jsem čekal víc, než je banka schopná nabídnout. Sice bez poplatků, ale vše jim hrozně dlouho trvá, poboček moc není, akorát ve větších městech (žiji na vesnici). Navíc jsem starší člověk, potřeboval jsem na té jejich info lince s něčím poradit a vůbec jsem se tam nemohl dovolat.

Paní Lucie Skálová hodnotí společnost Fio banka

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 10. 8. 2015

Na to, že je to poměrně mladá banka, tak mi přijde, že má dost poboček. Například s porovnáním u mBank, kde jsem měla účet donedávna. Navíc mají skvěle přehledné stránky, kde najdu všechno, co potřebuji. Co mě hrozně potěšilo je, že je v Praze asi šest poboček, což je docela slušné. Známí žijí v Brně a tam má Fio asi dvě pobočky. Navíc neplatím skoro žádné poplatky, takže za mě zcela ok

Paní Milena K. hodnotí společnost Fio banka

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 9. 8. 2015

Nejlepší banka, jakou jsem kdy měla. A to jsem jich vyzkoušela hned několik. Hrozně se mi líbila v televizi ta jejich reklama a řekla jsem si, že to zkusím. Na reklamu sice normálně nedám, ale tahle mi přišla tak nějak sympatická. Jediné mínus je, že nemají moc poboček a bankomatů. Holt nová banka.

Napište vaše hodnocení