Produkty společnosti Ferratum

poradce.cz vám nezávisle pomůže vybrat to nejlepší. Jsme tu pro vás nonstop a zdarma

O společnosti

Společnost Ferratum je součástí finanční skupiny Ferratum Group, která provozuje pobočky ve 20 zemích světa a obsloužila více než milion zákazníků. Ferratum půjčka je krátkodobá a lze si na ni půjčit až 10000 Kč a to na dobu až 45 dní. V jednoduchosti je krása. Půjčku lze sjednat online a to buď pomocí počítače nebo mobilního telefonu. Peníze jsou zákazníkovi k dispozici již 2. den od podání žádosti. Žadatel o půjčku nemusí doložit své příjmy a ani není nutné mít ručitele. Splatnost půjčky lze třikrát prodloužit. Slogan společnosti Ferratum zní "More than money to everyone" a popisuje také způsob, jakým společnost uvažuje. Ferratum nabízí rychlé půjčky s profesionálním servisem. Ferratum půjčka je jedna z nejvíce rozšířených nebankovních půjček u nás.

Jste spokojeni se společností Ferratum?

Paní Lenka hodnotí společnost Ferratum

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 1. 11. 2016

Jejich půjčku jsem také využila a byla velmi příjemně překvapená milým a profesionálním přístupem. Všechno proběhlo v pořádku a zkušenost mám dobrou.

Paní Alice Vybíravá hodnotí společnost Ferratum

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 5. 9. 2015

Půjčila jsem si od Ferratum a neměla jsem s nimi žádný problém. Mam pocit, že lidi jsou věčně nespojení. Jako chápu, hodně těchto nebankovních společností tahá z lidí akorát prachy, ale tady mi přišlo to jednání skutečně hodně solidní. Všechno mi vysvětlili, žádné skryté poplatky a peníze poslali v domluveném termínu. Vytrhli mi doslova trn z paty, já jsem také dodržela termín splátky a tím bylo vše vyřízené.

Paní Milena D. hodnotí společnost Ferratum

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 5. 9. 2015

No já moc nadšená nejsem. Využila jsem sice půjčku od Ferratum několikrát, ale přijde mi to trochu jako začarovaný kruh. Sice si půjčím peníze, které mi momentálně chybí, ale mají tak vysoký poplatek, že se mi to v konečném výsledku vůbec nevyplatí. Navíc ani jednání mi nepřišlo zrovna seriózní, takže jsem trochu rozčarovaná, naposledy mne hodně naštvali, takže si asi příště půjčím buď jinde, nebo raději od známých.

Paní Alena Spurná hodnotí společnost Ferratum

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 5. 9. 2015

Půjčila jsem si od nich před Vánoci a docela mne překvapilo, že peníze došly naprosto bez problému, a to podotýkám, že bylo těsně před svátky. Hodně mi to pomohlo, protože jsem měla velké výdaje za vánoční dárky, takže tím u mě hodně stouply. Navíc jsem si hodně zjišťovala zkušenosti lidí, kteří si od této společnosti půjčili a vesměs byli spokojení.

Paní Emik78 hodnotí společnost Ferratum

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 5. 9. 2015

No nevím, nemůžu říci, že bych byla nespokojená. Ale když skončila splatnost mé půjčky, prodloužila jsem to přes net za poplatek 150 Kč a za pár dní mi přišlo, že mam opět zaplatit poplatek za prodloužení. To mne dost zmátlo, naštěstí se mi pak omluvili, že došlo k omylu. Jinak všechno proběhlo ok.

Pan Lukáš Troufal hodnotí společnost Ferratum

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 5. 9. 2015

Půjčoval jsem si jen malou částku, úrok je tedy vysoký, ale jinak mi to přišlo celé v pořádku. Všechno proběhlo rychle a peníze jsem měl na účtu za pár hodin, tak jak jsem potřeboval. Takže já proti nim nemůžu říci nic špatného. Hodně jsem hledal recenze na netu a právě mne překvapilo, že jich nebylo tolik záporných, jako na většinu podobných společností

Paní Liliana Drobnejová hodnotí společnost Ferratum

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 5. 9. 2015

Potřebovala jsem jen malou půjčku, ale co nejrychleji. Ferratum mi doporučil bratr, který si od nich půjčoval a byl spokojený. Já to samé říci nemohu. Je pravda, že jsem zaplatila splátku o něco později, ale nasadili mi takovou pokutu, že to jsem opravdu nečekala. Přitom kamarádka taky zaplatila později a oni jí k tomu řekli, že je to v pořádku a žádnou pokutu platit nemusela. A to nemluvím o vysokých úrocích.

Pan Milan Studený hodnotí společnost Ferratum

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 5. 9. 2015

Já jsem byl s půjčkou od Ferratum relativně spokojený. Samozřejmě nějaké zápory by se určitě našly, hlavně tedy vysoké poplatky, ale na druhou stranu musím ocenit férové jednání a také to, že mi půjčku dali bez jakéhokoli prověřování a lustrování prakticky hned. Hlavně jsem si dobře přečetl obchodní podmínky, abych nebyl ničím překvapený. Lidé si často stěžují, ale hlavní problém je v tom, že se dobře neinformují.

Pan David Mácha hodnotí společnost Ferratum

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 5. 9. 2015

Hledal jsem nebankovní společnost, u které bych si mohl půjčit peníze. Měl jsem docela obavy, abych nenarazil, což se mi v minulosti už stalo. Jenže banka by mi půjčku nedala. Nakonec jsem zvolil Ferratum a musím říct, že jsem byl opravdu spokojen. Velmi příjemné jednání, vše vyřídili rychle a bez průtahů. Hodně se mi líbilo, že pro nové klienty je půjčka zdarma. Doporučil jsem ji několika svým známým a nikdo si nestěžoval. Takže za mne seriózní instituce.

Napište vaše hodnocení