Produkty společnosti ČSOB

poradce.cz vám nezávisle pomůže vybrat to nejlepší. Jsme tu pro vás nonstop a zdarma

O společnosti

Československá obchodní banka, známá také pod zkratkou ČSOB je bankovní společností, která působí na českém a slovenském trhu financí už od roku 1963, kdy byla založena státem. Před rokem 2000 byla ale privatizována, postupně se rozšiřovala a byla odkupována belgickou firmou KBC. Po roce 2007 byla CSOB kompletně odkoupena a firma KBC se stala jediným vlastníkem. V České republice se CSOB řadí mezi největší bankovní společnosti, co do počtu uživatelů, tak do počtu klientů. Klientů má více než tři miliony klientů, přičemž zhruba 800 000 využívá služby přímo ČSOB a 2,2 milionu využívá služby a produkty poštovní spořitelny, která je obchodní divizí společnosti. Webová ČSOB úvodní stránka je cílem milionů internetových návštěvníků měsíčně. ČSOB používá kód banky 0300. Produkty a služby banky lze vybrat ze dvou kategorií - lidé a firmy. Pro lidi jsou nabízeny běžné účty, spořící účty, úvěry, investování, pojištění a nebo finanční poradenství. Všechny tyto služby a produkty je možné zřídit na pobočkách, kterých je více než 250, pomocí intuitivní webové aplikace a nebo přes telefon. Pro firmy se produkty liší především specifikací, zda se jedná o malou, či velkou firmu. Tyto produkty jsou velmi specificky vytvořené tak, aby se co nejvíce hodily do firmy právě vám.

Vyhovuje vám ČSOB a její produkty?

Zobrazit hodnocení zákazníků pro: Všechny sekce | Hypotéky Pojištění Bankovní účty

Paní Lucie P hodnotí společnost ČSOB

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 4. 8. 2015

U téhle banky mam účet a taky zřízený kontokorent, kde lze jít dost do mínusu. Hodně mi to pomohlo. Trochu mi vadí nepřehledné internetové bankovnictví, občas to nefunguje vůbec a docela dost to zlobí. Na druhou stranu docela spolehlivě funguje ta jejich infolinka, takže když mam nějaký problém, pomůžou mi to vyřešit. Bohužel jako u většiny infolinek je někdy o nervy se tam dovolat. Plus jim dávám za bankomaty a pobočky, kterých je v mém okolí opravdu dost.

Paní Edita Nová hodnotí společnost ČSOB

Kategorie: Hypotéky | Hodnocení přidáno: 4. 8. 2015

Já sama s touto bankou žádné zkušenosti nemam, ale manžel si u nich vzal půjčku, když jsme potřebovali a nemáme s nimi žádný problém. Vyšli nám se vším vstříc, příjemné jednání a žádné protahování. Jsme spokojení a neměnili bychom.

Paní Simona Plíšková hodnotí společnost ČSOB

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 4. 8. 2015

Líbí se mi spojení s Českou poštou, neboli Poštovní spořitelnou. Kdykoliv něco potřebuji, nemusím hledat vyloženě ČSOB banku. Pošty jsou vlastně všude. Jediné, co mi dost vadí, jsou opravdu hodně vysoké poplatky. Ty by mohli snížit. Navíc jsem několikrát zrušila výpisy poštou a posílali mi je stále a samozřejmě s poplatkem. To mě docela otrávilo, protože mi přišlo, že si ze mě dělají snad legraci.

Pan Michal Růžička hodnotí společnost ČSOB

Kategorie: Pojištění | Hodnocení přidáno: 4. 8. 2015

Zdravím, u této banky jsem měl pojištění Forte, které se zdálo velmi dobré. Bohužel realita byla jiná. Pokud smlouvu do pěti let z jakéhokoliv důvodu zrušíte, sedřou vás doslova z kůže. Já už jsem se poučil a šel jsem jinam. Předtím jsem měl u nich účet a s tím problém nebyl. Líbilo se mi internetové bankovnictví, které bylo přehledné. Ale jak říkám, tahle špatná zkušenost mě opravdu odradila.

Paní Lucinka hodnotí společnost ČSOB

Kategorie: Hypotéky | Hodnocení přidáno: 4. 8. 2015

Pracuji u ČSOB leasingu, takže u ČSOB mam prakticky všechno, leasing, účet, penzičko a nemůžu si stěžovat. Je tedy pravda, že využívám zaměstnaneckých výhod. U téhle banky je i celá moje rodina a nikdo si nestěžoval. Ale je pravda, že každá banka má něco, nelze se zavděčit každému.

Pan Duha Duhatý hodnotí společnost ČSOB

Kategorie: Hypotéky | Hodnocení přidáno: 4. 8. 2015

S touhle bankou nemam dobré zkušenosti a už bych k ní nešel. Před pár měsíci jsem odešel a nelituji. Tváří se, jak jsou tady pro klienty, ale přitom se je snaží doslova sedřít z kůže. Bohužel jsem si u nich vzal také půjčku a hrůza.

Pan Jakub Lima hodnotí společnost ČSOB

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 4. 8. 2015

U ČSOB jsem měl studentské konto a super, poplatky skoro žádné. Bohužel studentská léta jsou pryč a musel jsem přejít na „normální“ tarif. Ty poplatky to je masakr, přemýšlím o Fio bance, která slibuje vše bez poplatků. Ale ještě si to nechám projít hlavou. Vadí mi, že nemají moc bankomatů. Jo a na pobočce v Rychnově nad Kněžnou pracuje moc pěkná slečna, která je navíc velmi vstřícná. Tam chodím opravdu rád

Paní Miluše Petříková hodnotí společnost ČSOB

Kategorie: Hypotéky | Hodnocení přidáno: 4. 8. 2015

Mam u ČSOB hypotéku a taky leasing. Účet už několik let, ale je pravda, že poslední dobou uvažuji o přestupu ke konkurenci. Přijde mi, že platím nějak moc za poplatky, navíc internetové bankovnictví pořád padá a je to dost nepřehledné. Známý měl pojištění auta u nich a byl dost nespokojený, prý jim všechno moc dlouho trvá, pořád se vymlouvají atd.

Paní Linda Skalná hodnotí společnost ČSOB

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 4. 8. 2015

Mam u nich účet a jsem spokojená. Poplatky mi nepřijdou moc vysoké, ale je pravda, že to ani moc neřeším. Trošku mi vadí, že bankomatů ČSOB moc není, ale zdarma to jde u Poštovní spořitelny, takže se to dá. Jde to dokonce i do mínusu, moje mamka to má taky tak a je spokojená. Vlastně ona mi doporučila tuhle banku a je fakt, že dám na rady ze svého okolí.

Pan Rudolf R. – muž hodnotí společnost ČSOB

Kategorie: Hypotéky | Hodnocení přidáno: 4. 8. 2015

Od ČSOB jsem si bral půjčku na deset tisíc s delší dobou splatnosti. Myslím, že se to jmenuje Profi Credit půjčka a šlo o ní požádat jednoduše online. Docela jsem byl překvapený, že to rychle vyřídili, žádný problém s tím neměli. Mam u nich také účet a vyhovuje mi, že lze jít do mínusu. Jsem s touhle bankou spokojený a neměnil bych.

Napište vaše hodnocení