Produkty společnosti Cofidis

poradce.cz vám nezávisle pomůže vybrat to nejlepší. Jsme tu pro vás nonstop a zdarma

O společnosti

Společnost Cofidis je mezinárodní finanční společnost, jejíž specializací je poskytování spotřebitelských úvěrů na dálku. Společnost Cofidis byla založena v roce 1982 ve Francii. Na český trh vstoupila společnost v roce 2004 a od té doby poskytuje především online půjčky a rozmanité spotřebitelské a revolvingové úvěry. Populární jsou také Cofidis půjčky bez registru. Firma patří mezi top společnosti v oblasti poskytování nebankovních úvěrů a to díky výhodným úvěrovým nabídkám, dlouhodobým zkušenostem a profesionální péči o zákazníka. Produkty společnosti Cofidis jsou jednoduché a transparentní. Cílem Cofidis je, aby zájmy klienta byly vždy na prvním místě a aby firma nadále zůstala silnou a pružnou společností, která projevuje svou dynamičnost týmovým duchem a prací, motivací a profesionalitou svých zaměstnanců.

Jste spokojeni se společností Cofidis?

Paní Aneta Bílá hodnotí společnost Cofidis

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 22. 9. 2015

U Cofidisu jsem si půjčila 200 tisíc korun, byla to půjčka bez registru i jakéhokoliv lustrování. Schválili mi to hned, takže jsem měla peníze tak, jak jsem potřebovala. Ano, přeplatila jsem jim asi 50 tisíc korun, ale to by bylo všude. Nepřijde mi to tak přehnané. I když podruhé bych si u nich asi nepůjčovala a raději bych svou situaci řešila jinak.

Pan Milan Homola hodnotí společnost Cofidis

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 22. 9. 2015

Přijdou mi docela solidní. Využili jsme jejich nový produkt v podobě partnerských půjček. S manželkou jsme tak společně zažádali o půjčku a také podmínky byly mnohem výhodnější, než kdybych si to půjčoval jen sám na sebe. Jsou tam lepší úrokové sazby. Cofidis je naprosto v pohodě, neměli jsme s nimi žádný problém, řádně splácíme, takže za nás spokojenost. Dobře jsme si přečetli smlouvu a vše spočítali tak, abychom byli stále v obraze.

Pan Milan Nález hodnotí společnost Cofidis

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 22. 9. 2015

Vzal jsem si od Cofidisu úvěr na elektrospotřebiče, schválili to docela rychle a domluvili jsme se na určité částce. Jenže poté mi napsali, že si mam doplatit ještě nějaké pojištění a částka se značně zvedla. S jednou splátkou jsem se opozdil a hned mi za to vyměřili sankci. Přišel jsem o poté o práci a neměl půjčku z čeho platit, dostal jsem se do dost nepříjemné situace a moc mi s tím nepomohli.

Pan Karel R. hodnotí společnost Cofidis

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 22. 9. 2015

Tato společnost mne dost zklamala, očekával jsem od nich větší serióznost. Potřeboval jsem půjčku 30 tisíc, ale vše se neustále protahovalo a nakonec mi půjčku zamítli. Jsem důchodce, ale mam drobný přivýdělek. Nakonec mi půjčili jinde. Nevím, podle čeho vybírají lidi, kterým půjčku dají, a komu naopak ne.

Pan Kristián Dlouhý hodnotí společnost Cofidis

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 22. 9. 2015

Když jsem vybíral instituci, která by mi půjčila, pak jsem hledal především podle toho, jak dlouho fungují na českém trhu. Cofidis mne zaujal i přesto, že známému nepůjčili. Jenže to, že nepůjčí každému, možná značí spíše skutečnost, že jsou solidní. Potřeboval jsem vysoký úvěr na auto, nebyl s tím žádný problém a vše proběhlo hladce.

Paní Olina hodnotí společnost Cofidis

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 22. 9. 2015

U téhle společnosti jsem si půjčila a jde o klasický nebankovní sektor, který má trochu tvrdší podmínky, než banky. Na druhou stranu u nich získá půjčku skoro každý. Využila jsem i té jejich karty na nákup zboží, splátky platím řádně každý měsíc, a když jsem potřebovala další půjčku, nebyl v tom žádná problém. Navíc komunikace stačí často pouze po telefonu. Za mě tedy relativně solidní společnost.

Paní Aneta S. hodnotí společnost Cofidis

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 22. 9. 2015

Potřebovala jsem půjčku a to nejrychleji. Hodně dlouho jsem vybírala, u koho si půjčit. Známá mi doporučila Cofidis, byla tam prý spokojená. Trochu mne však zarazila řada negativních ohlasů na netu, které jsem u této společnosti našla. Nakonec jsem do toho šla a nelituji. Myslím, že hodně nespokojených klientů je proto, že si pořádně nepřečetli smluvní podmínky a pak se diví. Navíc, když neplatíte včas, jak máte, všude jsou nějaké sankce.

Napište vaše hodnocení