Všechny články ze sekce Volání a internet

U T-mobile jsou samozřejmostí služby spojené s placením mobilem

5. 6. 2017   Matěj Jirkovský

Platit za různé služby dnes můžeme opravdu v rámci celé řady možností. Pokud je něco, co je v posledních letech nejvyužívanější, je to mobilní telefon. Jak vše funguje u operátora T-mobile?

Pokud mluvíme o oblasti služeb, které jsou spojené s placením mobilem, máme na výběr hned několik variant. Zde nutno říci, že samotné technické zabezpečení a celkové zázemí nabídne tato společnost jak menším podnikatelům, tak samozřejmě také větším firmám. Díky tomu samozřejmě dostáváme hlavní trumfy do rukou my jako samotní zákazníci. Proč? Jelikož můžeme osobně, stejně jako prostřednictvím internetu platit nejenom jednoduše, ale také velmi rychle.

Základem u T-mobile jsou běžné mobilní platby

Podíváme-li se na oblast základní, která je spojena s možností mobilních plateb, rozhodně nesmíme zapomínat na takzvané Premium SMS. Ty umožní T-mobile zřídit podnikatelům a my jako jejich zákazníci můžeme za služby platit právě tak, že na konkrétní telefonní číslo jenom odešleme SMS zprávu. A tím máme zaplaceno. Druhou zajímavou alternativou, která je spojena také s rychlostí a jednoduchostí je zcela určitě m-platba. O co se jedná v tomto případě? Jde o variantu, díky které také neztrácíte čas, ani peníze.

U Tmobile jsou dostupné i další služby

Výše zmíněné možnosti bychom mohli nazvat jako ty, které jsou skutečně základní, které nám tento mobilní operátor nabídne. Nejsou ale rozhodně jedinými. Poměrně zajímavou aplikací a službou je takzvané Mobito, které možnosti využití telefonů při placení také posouvá o podstatný kus dále. Ten poslední segment, který se v souvislosti s operátorem Tmobile týká placení přes internet, je segment spojený s dárcovskými SMS zprávami. I ty můžeme prostřednictvím tohoto operátora odeslat a ten zajistí, že se peníze dostanou tam, kam mají. Stejně tak neziskovým organizacím zařídí i řešení spojené s jejich případným příjmem.

Přečtěte si více na poradce.cz

Hledáte zajímavý zájezd? Zkuste ten do obchodního domu Primark

19. 6. 2017

Cestování dnes lidé milují. Ne vždy ale musí být nutně spojeno jenom se zajímavými lokalitami, které jsou spojeny s poznáním. Cestovat se dá i za nákupy. A to třeba do obchodního domu Primark. více

Výhody podnikatelských úvěrů u Raiffeisenbank

22. 5. 2017

Každý úvěr, který si bereme, může mít celou řadu výhod. Jelikož existují i úvěry podnikatelské, zaměřme se aktuálně na ně. A to ve spojení s jednou ze známých bank, kterou je Raiffeisenbank. více