Všechny články ze sekce Volání a internet

Jaká zařízení si lze u Vodafone koupit?

10. 4. 2017   Karel Souček

Když se mluví o mobilních operátorech, tak nejčastěji ve spojení s tím, že nabízejí různé služby. To ale není tak přesné, jelikož Vodafone nabídne také hardware. Tedy zařízení, které se nám bude hodit.

Kde konkrétní zařízení vlastně koupit? Možností může být více než dost. Ideální cestou jsou třeba pobočky, kde si můžeme daný model vyzkoušet a porovnat ho s ostatními. Máme raději pohodlnost, určitě se nabízí internetový obchod. Zde vše zvládneme z pohodlí vašeho domova, bez nutnosti kamkoliv chodit a bez nutnosti cokoliv složitého řešit.

Co u Vodafone dominuje? Mobilní telefony

Asi nebudete překvapeni, pokud jako první zmíníme segment mobilních telefonů. Vzhledem k tomu, že je Vodafone mobilním operátorem, se to přímo nabízí. My jako zákazníci tak máme možnost dosáhnout nejenom na nabízené služby, ale právě na zboží s tím související. V nabídce jsou telefony jak obyčejnější, tak skutečně špičkové. Tento sortiment následně doplňují o tablety. I ty můžeme využívat třeba k telefonování, ale mnohem častěji jsou nástrojem pro využívání datových tarifů. Tedy hlavně mobilního internetu, který tak můžeme mít díky tabletu kdykoliv a kdekoliv při sobě.

Vodafone samoobsluha zobrazí i další zařízení

Jelikož online nabídka je často větší a přehlednější, můžeme zůstat právě u ní. K tomu nám poslouží jak standardní webové stránky, tak i Vodafone samoobsluha. Zde můžeme najít i služby spojené s internetem nejenom mobilním, ale i tím klasickým. A co to znamená? Že v rámci nabízeného sortimentu si můžeme pořídit také modemy. K čemu jsou dobré? Třeba k tomu, jak dostat internet ze SIM karty do našeho počítače, stejně jako k tomu, jak jednoduše rozvést bezdrátové připojení třeba po celém našem bytě, domě, nebo po celé naší chalupě. I to je dnes možné. Vždy konkrétně záleží právě na vašich požadavcích a podmínkách, kterých je možno docílit.

Přečtěte si více na poradce.cz

Hledáte zajímavý zájezd? Zkuste ten do obchodního domu Primark

19. 6. 2017

Cestování dnes lidé milují. Ne vždy ale musí být nutně spojeno jenom se zajímavými lokalitami, které jsou spojeny s poznáním. Cestovat se dá i za nákupy. A to třeba do obchodního domu Primark. více

U T-mobile jsou samozřejmostí služby spojené s placením mobilem

5. 6. 2017

Platit za různé služby dnes můžeme opravdu v rámci celé řady možností. Pokud je něco, co je v posledních letech nejvyužívanější, je to mobilní telefon. Jak vše funguje u operátora T-mobile? více