Všechny články ze sekce Volání a internet

I velkým firmám je T-mobile nápomocen

14. 2. 2017   Lukáš Bárta

Nejsou to běžní občané, ani to nejsou jenom menší podnikatelé. Jsou to také velké firmy nebo oblast veřejné správy, kterým T-mobile nabídne sví profesionální služby.

Zde se samozřejmě služby nezaměřují jenom standardní cestou, jako je tomu u běžných občanů nebo menších podnikatelů. Oblast veřejné správy, stejně jako velké a nadnárodní firmy potřebují něco více. I zde je sice základem oblast hlasových a internetových služeb, ale vše je podpořeno převážně konkrétním řešením na míru potřebám všech, kteří v dané firmě pracují. Stejně tak je základem služeb i nabídka koncových zařízení, kde nechybí jak mobilní zařízení, tak i počítače, nebo různá tisková řešení. To vše může operátor jak dodávat, tak samozřejmě také spravovat.

T-mobile poskytne služby i v oblasti infrastruktury

I ta je něčím, s čím mohou mít současní giganti na našem trhu poměrně velký problém. Podíváme-li se na nabídku T-Mobile konkrétněji, jsou to třeba cloudové služby, které dnes patří mezi jedny z nejzajímavějších a nejvyhledávanějších. Dále je to také správa aplikací, oblast zabezpečení, popřípadě i kvalitní datová centra. To vše pro možnosti jednoduchého ukládání dat, stejně jako pro možnosti jednoduchého přístupu k datům. A to nejenom v rámci konkrétní pobočky nebo konkrétního zázemí, ale i napříč celou republikou.

Individuální řešení jsou u Tmobile také samozřejmostí

Na co bychom rozhodně neměli zapomínat, to jsou také individuální řešení, která nám může tento mobilní operátor jednoduše přinést. Podíváme-li se na dané možnosti konkrétněji, může to být s ohledem na velikost naší firmy a na to, čím konkrétně se zabývá. Primárně se aktuálně TMobile zaměřuje na oblast výroby, financí, automobilového průmyslu, ale třeba i zdravotnictví a energetiky. Na co také nesmíme zapomínat, to je rozhodně i fakt spojený s tím, že řešení na míru může být vytvořeno také s ohledem na geografické požadavky. Ať už se jedná o lokální místo, nebo třeba celý svět.

 

Přečtěte si více na poradce.cz

Hledáte zajímavý zájezd? Zkuste ten do obchodního domu Primark

19. 6. 2017

Cestování dnes lidé milují. Ne vždy ale musí být nutně spojeno jenom se zajímavými lokalitami, které jsou spojeny s poznáním. Cestovat se dá i za nákupy. A to třeba do obchodního domu Primark. více

U T-mobile jsou samozřejmostí služby spojené s placením mobilem

5. 6. 2017

Platit za různé služby dnes můžeme opravdu v rámci celé řady možností. Pokud je něco, co je v posledních letech nejvyužívanější, je to mobilní telefon. Jak vše funguje u operátora T-mobile? více