Všechny články ze sekce Volání a internet

Co nabídne O2 velkým firmám?

9. 5. 2017   Dušan Vavrečka

Je jasné, že operátoři dnes cílí i na segment podnikatelský. Nejsou to jenom živnostníci, ale jsou to také velké firmy a nadnárodní korporace. Co konkrétně jim může nabídnout operátor O2?

Základ služeb je rozhodně stejný, jako v oblasti soukromého sektoru, nebo v oblasti toho, kde jsou menší podnikatelé a živnostníci. I velkým firmám může tento mobilní operátor nabídnout služby spojené primárně s voláním a využíváním internetu. Tím ale možnosti nekončí, jelikož stejně tak nabídne také konkrétní zařízení. Ať už to jsou modemy, telefony nebo tablety, to vše je připraveno i pro firemní klientelu.

U O2 lze získat i produkty na míru

Je jasné, že velké firmy a nadnárodní společnosti potřebují více, než jenom základní služby spojené s voláním. I proto na ně cílí tento operátor v oblasti ICT. Dokáže tak po několika konzultacích přijít s řešením, které je doslova na míru potřebám celé firmy, ale i konkrétního pracoviště nebo pobočky. Tím O2 ukazuje, že se dokáže ze segmentu volání a internetu přenést i do světa moderních technologií. Vše je samozřejmě podpořeno klasickými službami. Mezi hlavní nabídku patří hlavně dodávka serverů, možnost propojení počítačů, ale i efektivní správa vozového parku i zaměstnanců.

Správu lze uskutečnit i přes službu moje O2

Mluvíme-li o možnostech správy třeba zaměstnanců, stejně jako mobilních čísel, nabízí v tomto směru operátor službu moje O2. Ta je určena všem zaměstnavatelům, kteří chtějí jednoduše a efektivně spravovat služby aktivované na zaměstnaneckých telefonech. S tím je spojena třeba také velká výhoda elektronického vyúčtování všech čísel. Zůstaneme-li ještě i samotného volání, musíme se dotknout i výhodných zahraničních tarifů. Jde o takzvaný roaming, který mohou mít velké firmy výrazně výhodnější, než ty menší. Vše se většinou řeší s ohledem na konkrétní požadavky a vyřízení.

Přečtěte si více na poradce.cz

Hledáte zajímavý zájezd? Zkuste ten do obchodního domu Primark

19. 6. 2017

Cestování dnes lidé milují. Ne vždy ale musí být nutně spojeno jenom se zajímavými lokalitami, které jsou spojeny s poznáním. Cestovat se dá i za nákupy. A to třeba do obchodního domu Primark. více

U T-mobile jsou samozřejmostí služby spojené s placením mobilem

5. 6. 2017

Platit za různé služby dnes můžeme opravdu v rámci celé řady možností. Pokud je něco, co je v posledních letech nejvyužívanější, je to mobilní telefon. Jak vše funguje u operátora T-mobile? více