Všechny články ze sekce Volání a internet

Co může O2 nabídnout podnikatelům?

4. 1. 2017   Filip Tichý

Nejsou to jenom běžné osoby, na které O2 cílí své zboží a služby. Jsou to také podnikatelé, kteří mohou kromě běžných služeb využívat i něco navíc. Podívejme se společně, co konkrétně to je.

Začít logicky musíme tím, co je běžné. Jedná se v tomto případě o nabídku mobilních telefonů a tabletů, stejně jako na nabídku s nimi souvisejících služeb. Zde nechybí třeba volání a SMS, stejně jako internet. Jak mobilní, tak je to samozřejmě také internet spojený s konkrétní kanceláří, nebo jinou provozovnou. V některých případech mohou podnikatelé využít i služby televize, kdy požadované kanály promítají svým zákazníkům.

O2 nabízí podnikatelům i nadstandardní služby

Výše uvedená nabídka produktů a služeb se zase tolik neliší od těch, které mohou využívat běžní občané. To ale neznamená, že by podnikatelským subjektům nenabídlo O2 i něco zajímavějšího navíc. Podíváme-li se na to, co to může být, je to třeba recyklační bonus. Ten se týká všech podnikatelů, kteří mají v plánu pořídit si nový telefon. Pokud odevzdají starý, třeba i nefunkční model, získají i celou tisícikorunu. Stejně tak patří mezi nadstandardní služby i možnost využít specialisty pro podnikatele, který v rámci osobní schůzky navrhne řešení, které bude vyhovovat každému.

I pro podnikatele je dostupná služba moje O2

Ani ta v rámci možností rozhodně nechybí a je tak zajímavou cestou pro ty, kteří chtějí využívat správu vyúčtování a služeb online. Ani možností, jakou je moje O2 však nabídka pro podnikatele nekončí. I když ta, kterou zmíníme nyní, už je spíše specifického rázu. Jedná se o možnost využití terminálů při placení kartou, nebo terminálu určeného pro elektronickou evidenci tržeb. I tímto směrem se dnes operátor vydává. Je tedy jasně vidět, že i on může být pro podnikatelské subjekty poměrně zajímavou volbou v mnoha oborech.

 

Přečtěte si více na poradce.cz

Hledáte zajímavý zájezd? Zkuste ten do obchodního domu Primark

19. 6. 2017

Cestování dnes lidé milují. Ne vždy ale musí být nutně spojeno jenom se zajímavými lokalitami, které jsou spojeny s poznáním. Cestovat se dá i za nákupy. A to třeba do obchodního domu Primark. více

U T-mobile jsou samozřejmostí služby spojené s placením mobilem

5. 6. 2017

Platit za různé služby dnes můžeme opravdu v rámci celé řady možností. Pokud je něco, co je v posledních letech nejvyužívanější, je to mobilní telefon. Jak vše funguje u operátora T-mobile? více