Všechny články ze sekce Půjčky

Převeďte si k Air Bank půjčky a získejte peníze navíc

16. 12. 2016   Julie Stejskalová

Když se mluví o převedení půjček, tak primárně v souvislosti s tím, že to přinese celou řadu výhod v oblasti úspor. Pokud je převedete k Air Bank, je možné získat také peníze navíc. A kolik konkrétně?

Co konkrétně převedení půjček je? Jedná se o možnost, kdy od stávajícího poskytovatele převedete své úvěry jinam. Může se jednat buď o převod jedné jediné půjčky, což se nazývá jako refinancování. Stejně tak je možné převést i několik úvěrových produktů naráz. Taková varianta je následně nazývána konsolidace. Obojí může zmíněná banka nabídnout a u obojího může snížit úrok, celkově splatnou částku a logicky také měsíční splátku.

U Air Bank získáte i peníze navíc

Není to jenom obyčejné převedení, jelikož je to i možnost získat peníze navíc. A to v obou případech. Díky tomu máte jistotu spojenou s tím, že i když potřebujete další úvěr, nemusíte si ho brát jinde. Lze o něj požádat přímo u Air Bank. Vlivem toho tak získáte takovou půjčku, která bude také odpovídat všem výhodám, které získáte po konsolidaci nebo refinancování. Tímto krokem tak banka otevírá dveře primárně těm, kteří mají nevýhodné půjčku a chtějí zlepšit jejich vlastnosti, stejně jako těm, kteří zároveň ještě nějaké peníze potřebují. A kolik mohou získat? To záleží primárně na jejich konkrétní bonitě a na tom, co vše mohou splnit.

Jak konkrétní získání peněz u AirBank proběhne?

Prvním krokem je klasické sloučení nebo konsolidace. Teprve poté, co je vše vyřízeno s ohledem na tyto formality dojde k tomu, že je zaslána i nová, další částka. Ta je primárně poslána na ten účet, který byl spojen s konsolidací. To vše proto, že se AirBank snaží výrazně ušetřit klientům i v dalších starostech. Ty se týkají toho, aby nebylo třeba myslet na řadu formalit, které jsou spojeny s termínem splatnosti. A tak zatímco u jiných bank a u jiných poskytovatelů musíte zadávat příkazy k úhradě, zde to rozhodně nutné není. Banka si totiž přesnou částku strhává sama, a to v konkrétní termín, který jste si sjednali ve smlouvě.

Přečtěte si více na poradce.cz

Hledáte zajímavý zájezd? Zkuste ten do obchodního domu Primark

19. 6. 2017

Cestování dnes lidé milují. Ne vždy ale musí být nutně spojeno jenom se zajímavými lokalitami, které jsou spojeny s poznáním. Cestovat se dá i za nákupy. A to třeba do obchodního domu Primark. více

U T-mobile jsou samozřejmostí služby spojené s placením mobilem

5. 6. 2017

Platit za různé služby dnes můžeme opravdu v rámci celé řady možností. Pokud je něco, co je v posledních letech nejvyužívanější, je to mobilní telefon. Jak vše funguje u operátora T-mobile? více