Všechny články ze sekce Půjčky

Podmínky získání má rychlá půjčka jedny z nejjednodušších

24. 4. 2017   Stanislav Vlk

Podmínky získání půjčky patří mezi to, na co jako žadatelé hledíme nejvíce. Špičkou v segmentu nebankovních půjček e určitě rychlá půjčka. Co je třeba splnit, abychom ji získali? Téměř nic!

Tento typ úvěru je dnes na trhu považován za jeden z nejvíce benevolentních. Poznáte to už ve chvíli, kdy si budete o půjčku žádat. Zapomeňte na klasické cesty, které jsou spojeny třeba s telefonováním, nebo jsou spojeny s nutností stavit se osobně a vyplnit formulář. Tento úvěr je totiž ideální pro toho, kdo si chce požádat online. A to z pohodlí domova, nebo jakéhokoliv jiného místa. Stačí jenom počítač, tablet, nebo třeba chytrý telefon.

Vyřízení má rychlá půjčka nastaveno automaticky

Co to znamená? Že to není jenom samotná žádost, ale i vyřízení, které může proběhnout jednoduše, rychle a také online – z pohodlí vašeho domova. Vše díky tomu nemusí trvat delší dobu, než jenom pár minut. A ty se začnou počítat od chvíle, kdy odešlete svou žádost. Důvodem takové rychlosti je i to, že je veškerá administrativa snížená na samotné minimum. A tak se nemusíte obávat třeba toho, že by po vás rychlá půjčka chtěla podepsat tištěnou smlouvu, nebo že byste se snad museli dostavit na případnou osobní schůzku. Nic z toho se zaručeně dít nebude.

Půjčka před výplatou je vyřízena bez dokládání čehokoliv

S nulovou administrativou souvisí také další fakt. A to takový, kdy můžete úvěr získat bez jakéhokoliv složitého dokládání. Co konkrétně máme na mysli? Třeba situaci, kdy se obejdete bez uvádění, stejně jako potvrzování vašeho příjmu. Není ale nutné myslet ani na vaše záznamy v registrech. I pokud nějaké máte, není k nim pohlíženo. A k čemu to vede, že je půjčka před výplatou produktem, o který si může požádat opravdu každý. Od běžných zájemců, přes problémové klienty, až třeba po důchodce, studenty nebo matky na mateřské.

Přečtěte si více na poradce.cz

Hledáte zajímavý zájezd? Zkuste ten do obchodního domu Primark

19. 6. 2017

Cestování dnes lidé milují. Ne vždy ale musí být nutně spojeno jenom se zajímavými lokalitami, které jsou spojeny s poznáním. Cestovat se dá i za nákupy. A to třeba do obchodního domu Primark. více

U T-mobile jsou samozřejmostí služby spojené s placením mobilem

5. 6. 2017

Platit za různé služby dnes můžeme opravdu v rámci celé řady možností. Pokud je něco, co je v posledních letech nejvyužívanější, je to mobilní telefon. Jak vše funguje u operátora T-mobile? více