Všechny články ze sekce Půjčky

Konsolidace půjček od společnosti Cetelem vás nenechá padnout na dno!

1. 2. 2017   Marta Bubeníková

Víte, jaký je nejhorší nepřítel člověka? Určitě nebudete daleko od pravdy, když uvedete nadměrné zadlužení. To vás totiž ničí fyzicky i psychicky. Neustále na ně musíte myslet, nemůžete spát, stejně tak ani pořádně jíst (často navíc nemáte za co). Zdá se vám, že cesta z těchto trablů neexistuje a naopak cítíte, jak se boříte stále hlouběji. V tu chvíli je třeba vzepřít se osudu a požádat Cetelem o konsolidaci půjček!

Konsolidace Cetelem vrátí váš život do normálu

Nejedná se o plané sliby, zároveň v tom nejsou ani žádná kouzla! Cetelem sníží vaše splátky již tím, že všechny půjčky spojí do jedné. Zbavíte se tak řady hříchů minulosti, kdy jste se podepsali i pod úvěry, které mají jediný cíl vás vysávat. Tímto způsobem můžete sloučit svoje závazky až do výše 1 000 000 Kč, splatnost půjčky může být až 10 let. POZOR! V úvahu připadá dokonce i varianta, že získáte nějaké peníze navíc! Kdo by něco podobného nebral? Konsolidace se netýká jen půjček, ale rovněž kreditních karet a kontokorentů. Je to neopakovatelná příležitost vybřednout z dluhů! Splácet svoje závazky by mělo být samozřejmostí, tato konsolidace vás za plnění vašich povinností ale ještě odmění, když vám 1 splátku ročně vrátí.

Nemarněte čas a zažádejte si o konsolidaci na cetelem.cz online!

Je pochopitelné, že v okamžiku, kdy svoje závazky nebudete splácet, stanete se nedůvěryhodnými klienty a jen těžko vám někdo půjčí. Pokud tedy cítíte, že vám začíná téci do bot, řešte svoji konsolidaci na cetelem.cz, dokud je čas. Tato nebankovní instituce vám důvěřuje a doklady o tom, kolik a kde dlužíte, nevyžaduje. Peníze na umořování vašich dluhů smíte čerpat postupně. V kritických situacích se vždy vyplatí rázně jednat, udělejte tlustou čáru za svou minulostí a zažádejte si o konsolidaci ještě dnes!

Přečtěte si více na poradce.cz

Hledáte zajímavý zájezd? Zkuste ten do obchodního domu Primark

19. 6. 2017

Cestování dnes lidé milují. Ne vždy ale musí být nutně spojeno jenom se zajímavými lokalitami, které jsou spojeny s poznáním. Cestovat se dá i za nákupy. A to třeba do obchodního domu Primark. více

U T-mobile jsou samozřejmostí služby spojené s placením mobilem

5. 6. 2017

Platit za různé služby dnes můžeme opravdu v rámci celé řady možností. Pokud je něco, co je v posledních letech nejvyužívanější, je to mobilní telefon. Jak vše funguje u operátora T-mobile? více