Všechny články ze sekce Půjčky

Kde sjednat Era půjčku?

18. 1. 2017   Alena Kosová

Rozhodli jste se vzít si Era půjčku a nevíte, kde ji sjednat? Možností je více než dost. Podívejme se proto na ty, které můžete využít i vy. Jsou spojeny nejenom s internetem, ale i osobní návštěvou.

Začít určitě musíme možnostmi, které jsou dnes považovány za takové, které jsou klasické. Pokud se na ně podíváme konkrétně, jsou logicky spojeny s možností osobní schůzky. Tu uskutečníme na finančním centru dané banky. Tedy na konkrétní pobočce. Sem můžeme přijít bez ohlášení, stejně jako není problémem si schůzku domluvit. Díky tomu nemusíte čekat na vyřízení ostatních klientů a váš požadavek na půjčku bude vyřizován ihned.

Zajímavá možnost, jakou Era nabídne, je také telefon

Pokud se nechcete nikam dostavovat osobně a chcete vyzkoušet možnost sjednání půjčku na dálku, je možné k tomu využít i váš telefon. Jednoduše si zavoláte a následně už jenom sdělíte všechny požadavky, které máte. Tedy to, jak by měla vaše půjčka vypadat. Stejně tak tímto způsobem zadáte také informace o vás a informace o tom, jaká je vaše bonita a kolik vyděláváte peněz. Pokud je pozitivum, které se k této cestě váže, je to určitě jednoduchost. Navíc Era potěší i tím, že vás tato varianta nebude nic stát. To vše díky tomu, že pro tyto účely využíváte bezplatnou telefonní linku.

Klienti banky využijí Éra přihlášení

Třetí možností, jak si požádat, je už zmíněný internet. V rámci něho existují tři hlavní cesty, kterých je možno využít. První z nich se týká standardní žádosti pomocí webových stránek. Ta je vhodná opravdu pro každého, bez omezení. Pokud už jste klientem banky, je pro vás připravena ještě jedna cesta. Stačí využít Éra přihlášení do internetového bankovnictví. K čemu to povede? K informaci o tom, kolik peněz můžete získat, stejně jako k možnosti toho, vyřídit vše prostřednictvím internetu, bez nutnosti kamkoliv chodit.

Přečtěte si více na poradce.cz

Hledáte zajímavý zájezd? Zkuste ten do obchodního domu Primark

19. 6. 2017

Cestování dnes lidé milují. Ne vždy ale musí být nutně spojeno jenom se zajímavými lokalitami, které jsou spojeny s poznáním. Cestovat se dá i za nákupy. A to třeba do obchodního domu Primark. více

U T-mobile jsou samozřejmostí služby spojené s placením mobilem

5. 6. 2017

Platit za různé služby dnes můžeme opravdu v rámci celé řady možností. Pokud je něco, co je v posledních letech nejvyužívanější, je to mobilní telefon. Jak vše funguje u operátora T-mobile? více