Všechny články ze sekce Hubnutí

Hledáte radu související s hubnutím? BMI kalkulačka vám pomůže

21. 2. 2017   Tereza Langhammerová

Hubnutí nemusí být složité, pokud víte, jak na to. Obvykle je základem kombinace správného jídla a také dostatku pohybu. Zkušený poradce vám dokáže navrhnout takový program, který bude fungovat a díky kterému půjdou kila dolů. Jak ale zjisti, zda zhubnout vážně potřebujete? Není nutné absolvovat různá složitá vyšetření, jelikož plně stačí, když je využita BMI kalkulačka. Nástroj, která dokáže spočítat index tělesné hmotnosti, který každému ukáže, jak na tom se svou vahou je.

BMI kalkulačka je pomocník pro každého, kdo chce redukovat svou váhu

Rada související s hubnutím by měla rozhodně začít tím, že je na místě zjistit, zda váhu potřebujete redukovat a také zjistit, jak výrazně. K tomu může pomoci právě BMI kalkulačka. Ta je pomocníkem pro každého, kdo neví, zda jeho váha je nebo není ideální. Jedná se o orientační hodnotu, která je spojena s bleskovým výpočtem. Na základě něho lze zjistit, zda v poměru k vaší výšce máte váhu optimální, nebo nikoliv. Jak je vidět, k výpočtu není třeba znát jakékoliv rozsáhlé údaje, jelikož plně postačí jak aktuální hmotnost v kilogramech, tak postačí také výška v metrech.

Výpočet BMI zařadí vaší osobu do určité skupiny

Jak to funguje? Výpočet BMI probíhá rychle a zcela automaticky. Zadáte údaje a během pár vteřin máte výsledek. Máte konkrétní číslo, které je označeno jako BMI index. Toto číslo vám dá prvotní radu, která s hubnutím souvisí. Řekne vám, zda máte začít hubnout, nebo několik. Index tělesné hmotnosti se totiž porovnává s předepsanými hodnotami. A to takovými, které jsou jasně daným rozmezím. Kdo spadá do kategorie optimální váhy, ten hubnout nepotřebuje. Poslední statistiky ale ukazují, že je stále více lidí, kteří mají daný index příliš vysoký. To ukazuje nejenom na nadváhu, ale může to ukazovat i na obezitu vyšších stupňů. Je jasné, že v tomto případě se už bez dietního programu obejít nelze.

Přečtěte si více na poradce.cz

Hledáte zajímavý zájezd? Zkuste ten do obchodního domu Primark

19. 6. 2017

Cestování dnes lidé milují. Ne vždy ale musí být nutně spojeno jenom se zajímavými lokalitami, které jsou spojeny s poznáním. Cestovat se dá i za nákupy. A to třeba do obchodního domu Primark. více

U T-mobile jsou samozřejmostí služby spojené s placením mobilem

5. 6. 2017

Platit za různé služby dnes můžeme opravdu v rámci celé řady možností. Pokud je něco, co je v posledních letech nejvyužívanější, je to mobilní telefon. Jak vše funguje u operátora T-mobile? více