Všechny články ze sekce Bankovní účty

Výhody podnikatelských úvěrů u Raiffeisenbank

22. 5. 2017   Tereza Morávková

Každý úvěr, který si bereme, může mít celou řadu výhod. Jelikož existují i úvěry podnikatelské, zaměřme se aktuálně na ně. A to ve spojení s jednou ze známých bank, kterou je Raiffeisenbank.

Hned první výhodou daných úvěrů je určitě to, na koho konkrétně mohou cílit. Mohou to být jak menší živnostníci, tak třeba i malé nebo rodinné firmy. Stejně tak to jsou i velké korporace, kterým může banka také vyjít vstříc a nabídne tolik potřebné peníze. Tím ale škála možných klientů zcela určitě nekončí. Zapomínat nesmíme také na to, že jsou tu i začínající podnikatelé. I ti mohou využít služeb banky k rozjezdu svého byznysu.

Podnikatelské úvěry jsou u Raiffeisenbank členěny do několika skupin

I to je poměrně zajímavá výhoda. Proč konkrétně? Jelikož díky tomu můžeme získat úvěr doslova na míru, a to našim potřebám. Můžeme tak využít třeba takové půjčky, díky kterým budeme investovat do naší firmy. Třeba do její inovace, nebo rozšíření. Stejně tak je ale nabídka spojená s Raiffeisenbank cílená i na ty podnikatele, kteří potřebují pouze finanční rezervy. Ty se hodí ve chvíli, kdy je třeba navýšit cashflow. Třetí cestou, jakou se může každý podnikatel vydat, je cesta refinancování. Komu je určena je více než jasné. Využít ji přirozeně může každý, kdo již půjčku má, ale nezdá se mu nijak výhodná.

Úrok je u RB také příznivý

Co je další podstatnou výhodou podnikatelských úvěrů? Zcela jistě to jsou úrokové sazby, které jsou s nimi spojeny. Například u finančních rezerv je úrok účtován jenom z té částky, kterou budete tímto způsobem aktivně využívat. U běžných podnikatelských úvěrů se poté lze dostat třeba i na sazbu, která je okolo tří procent. I to jasně ukazuje, že RB zkrátka dokáže nabídnout podnikatelské úvěry, které by nás s ohledem na celkový přístup, ale i nabídku rozhodně neměli nijak zklamat.

 

Přečtěte si více na poradce.cz

Hledáte zajímavý zájezd? Zkuste ten do obchodního domu Primark

19. 6. 2017

Cestování dnes lidé milují. Ne vždy ale musí být nutně spojeno jenom se zajímavými lokalitami, které jsou spojeny s poznáním. Cestovat se dá i za nákupy. A to třeba do obchodního domu Primark. více

U T-mobile jsou samozřejmostí služby spojené s placením mobilem

5. 6. 2017

Platit za různé služby dnes můžeme opravdu v rámci celé řady možností. Pokud je něco, co je v posledních letech nejvyužívanější, je to mobilní telefon. Jak vše funguje u operátora T-mobile? více