Produkty společnosti Citibank

poradce.cz vám nezávisle pomůže vybrat to nejlepší. Jsme tu pro vás nonstop a zdarma

O společnosti

Společnost Citibank je globální společnost, která poskytuje finanční služby již po dobu 200 let. Citibank spravuje přes 200 milionů účtů a působí ve více než 160 zemích světa. Založena byla roku 1812 a jmenovala se City Bank of New York. Sídlo společnosti je v New Yorku. V roce 2012 se stala Citibank třetí největší bankovní institucí ve Spojených státech amerických, v celém světě se umístila na 14. místo. Na trh do České republiky vstoupila Citibank v roce 1991. V tu dobu byla jednou z prvních zahraničních bank působících v Československu. Nejprve bylo hlavním zaměřením banky poskytovat bankovní služby nadnárodním korporacím, velkým českým podnikům a finančním institucím. V oblasti retailového bankovnictví ze Citibank v České republice začala pohybovat až od roku 2001 a od té doby má ve své nabídce velkou řadu produktů, jako například osobní účet, kreditní karta, možnost investování do podílových fondů atd.

Jste spokojeni se společností Citibank?

Paní Daniela L. hodnotí společnost Citibank

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 24. 8. 2015

Tato banka mne oslovila sama. Nejdřív se jim vůbec nevěřila, přišli mi až trochu vlezlí. Ale nakonec mě přesvědčili a nelituji toho. Jsem s touto bankou docela spokojena, i když nyní přemýšlím o odchodu, mam lepší nabídku od konkurence. Moji rodiči u nich měli půjčku a byli také spokojení.

Paní Milena Svorková hodnotí společnost Citibank

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 24. 8. 2015

K této bance už nikdy více. Dodnes mi pořád volají s nějakými „výhodnými“ nabídkami, navíc mam pocit, že se snaží z člověka sedřít kůži. Pořád se s nimi o něčem dohaduji. Slibovali půjčku bez doložení příjmu, ale skutek utekl. Mam pocit, že jde pouze o klamavou reklamu. Pokud navíc splatíte nižší splátku, než je stanovena, mají opravdu obrovské pokuty. Takže já už bych k této bance rozhodně nešla.

Pan Aleš Mladý hodnotí společnost Citibank

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 24. 8. 2015

U této banky jsem si půjčil, spoléhal jsem na to, že dlouho působí na našem trhu. Mam u nich kreditní karty a úvěry a nemůžu si stěžovat. Neříkám, že jsou pouze solidní, ale nikdy jsem se nesetkal s žádným závažným problémem. Takže za mě je to solidní podnik. Ale známý na ně nadává kudy chodí, takže těžko říct. Žádná banka se nezavděčí každému.

Pan Lukáš L. hodnotí společnost Citibank

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 24. 8. 2015

Tuto banku mohu doporučit. Mam od nich debetní kartu, čerpal jsem do mínusu a všechno šlo jako na drátkách. Nikdy jsem se nesetkal s žádným problémem s touto bankou, přesto že na ně slyším dost záporné reakce. Takže za mě je to dobrá banka, ale samozřejmě je dobré si dobře přečíst smlouvu a vše si pořádně ohlídat. Člověk může naletět vždycky.

Paní Aneta L. hodnotí společnost Citibank

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 24. 8. 2015

S touto bankou nemam moc dobré zkušenosti. Mají hrozně vysoké splátky, celé to jejich jednání mi přijde hrozně nevýhodné. Navíc jsem uhradila všechny závazky a od té doby si od nich nic nepůjčila. Za další dva měsíce mi od nich přišel výpis, dle kterého dlužím peníze, že jsem dluh neuhradila. Bylo to jak v kocourkově, vše na dlouhé lokte. Opravdu s touto bankou už nechci mít nic společného.

Napište vaše hodnocení