Produkty společnosti Cetelem

poradce.cz vám nezávisle pomůže vybrat to nejlepší. Jsme tu pro vás nonstop a zdarma

O společnosti

Společnost Cetelem spadá pod francouzskou banku BNP Paribas Personal Finance, jež je poskytovatelem úvěrů od roku 1953. Cetelem působí na českém trhu již 15 let a jedná se o silnou a stabilní společnost, která patří mezi největší a nejvýznamnější nebankovní poskytovatele úvěrových produktů a služeb. Cetelem.cz nabízí klientům klasické spotřebitelské úvěry v prodejnách obchodních partnerů, účelové a neúčelové osobní půjčky, kreditní karty, produkty určené k financování motorových vozidel a různé typy pojištění. Cetelem působí ve více než 30 zemích světa na čtyřech kontinentech. Hlavní strategií společnosti Cetelem.cz je poskytování vysoce kvalitních a komplexních finančních služeb, které jsou dostupné široké veřejnosti. Důraz je kladen na zodpovědný přístup k úvěrování, jež vychází ze seriózního jednání se zákazníky a dodržování zákonných a etických norem. Nutností dodržení zásad je také případné odmítnutí klienta, v případě zjištění neschopnosti splácet půjčku.

Jste spokojeni se společností Cetelem?

Paní Miluše Walterová hodnotí společnost Cetelem

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 17. 5. 2018

kolik korun bych musela splácet kdybych si půjčila 20.000?

Pan Kamil Drobný hodnotí společnost Cetelem

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 21. 9. 2015

Mně se moc nelíbí ty jejich sliby, jak všude říkají, že lze splatit finanční prostředky předčasně a nebudete za to nic platit. Jsou to jen plané sliby nic víc. Já jsem si s nimi užil své, bylo to tak komplikované a mam pocit, že jsem pořád platil nějaké poplatky. Nejvíc mi vadil totální chaos, který tam panuje. Já je tedy určitě nedoporučuji.

Pan Lukáš D. hodnotí společnost Cetelem

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 21. 9. 2015

Já už bych k nim nešel. Dokud platíte a nic moc od nich nechcete, tak je vše v pořádku. Ale nedej bože, když potřebujete pozastavit nebo ponížit splátky, nebo máte nějaký specifický požadavek. Neochota, sankce, nezájem. Tak bych to mohl charakterizovat. Hlavně komunikace s nimi byla opravdu velmi náročná. Už bych si od nich nepůjčil ani na rohlík.

Paní Milena Strmá hodnotí společnost Cetelem

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 21. 9. 2015

Nedoporučuji! Už bych si u nich nepůjčila. Nedopatřením jsem si nepohlídala splátky a poslal jsem jim přeplatek, aniž by mi to dali vědět, si mé peníze nechali. Teprve po dlouhé době mi řekli, že došlo k přeplatku a ještě za to chtěli poplatek. No absolutně jsem to celé nepochopila. Navíc ty jejich úroky, to je tedy síla.

Paní Hana Laciná hodnotí společnost Cetelem

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 21. 9. 2015

Za mě je to docela solidní instituce. Měla jsem přes ně bez navýšení 30 % akontace a 7 splátek. O všem mne dopisem informovali, dokonce i poděkovali za včasné splácení, což mne velmi potěšilo. Využila jsem i té jejich Aura karty, ale zde je třeba si dávat pozor na dost vysoké úroky. Oni vám ji pošlou, ale používat ji nemusíte, je to zcela dobrovolné. Takže za mě ok

Pan Jarda H. hodnotí společnost Cetelem

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 21. 9. 2015

Já mam od nich již třetí půjčku, zaujalo mne, že jde o francouzskou banku, která je na trhu už docela dlouho. To ve mně vzbudilo důvěru a dobře jsem udělal. Nikdy nebyl problém se schválením půjčky, vyšli mi vstříc, když jsem potřeboval odložit splátky. Bylo to relativně výhodné, takže za mě maximální spokojenost. Pokud budu potřebovat zase půjčit, tak půjdu opět sem. Vím, že na ně hodně lidí nadává, ale je důležité číst smlouvu a informovat se předem.

Napište vaše hodnocení