Produkty společnosti Česká spořitelna

poradce.cz vám nezávisle pomůže vybrat to nejlepší. Jsme tu pro vás nonstop a zdarma

O společnosti

Největší česká banka Česká spořitelna byla založena již v roce 1825, kdy byla zahájena činnost Spořitelny česká, nejstaršího předchůdce této bankovní společnosti. V roce 1992 zahájila činnost jako akciová společnost a navázala tak na tradice jejich předchůdců. Od té doby si na českém trhu vybudovala největší komunitu klientů, která přesahuje pět milionů, čímž se řadí na špičku ve svém oboru. Rok 2000 byl pro tuto bankovní společnost stěžejní, jelikož se rozhodla stát se členem společnosti Erste Group, což je jeden z předních poskytovatelů služeb v oblasti financí. Česká spořitelna se od té doby zaměřila především na zlepšení všech důležitých součástí, zvýšení efektivity pracovních procesů a hlavně zkvalitnění produktů a služeb. Na Internetu bylo možné banku najít pod označením CSAS. Česká spořitelna používá kód banky 0800. Česká spořitelna získala již řadu ocenění. V roce 2013 získala ocenění Euromoney Best Bank in the Czech Republic 2013, čímž obhájila vítězství z předešlého roku. Americký časopis Global Finance ji bez nadsázky ohodnotil jako nejlepší banku v České republice a později také jako nejbezpečnější banku ve střední a východní Evropě. Společnost poskytuje různorodé služby v oblasti bankovnictví jak pro fyzické osoby, tak i pro podnikatele, firmy a nebo instituce. V osobních financích jsou nabízeny různorodé účty, spoření, investování, pojištění a také všechny druhy zvýhodnění pro studenty, děti a věrné zákazníky. Pro podnikatele a firmy nabídne především speciální produkty, které jsou určené k ukládání a manipulaci s velkými částkami.

Vyhovuje vám Česká spořitelna a její produkty?

Zobrazit hodnocení zákazníků pro: Všechny sekce | Hypotéky Bankovní účty

Pan Miroslav Koreš hodnotí společnost Česká spořitelna

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 6. 1. 2019

Jsme s manželkou dlouholetými zákazníkami České spořitelny a byli jsme docela spokojeni až do jara minulého roku.Před 5ti lety nám byla nabídnuta, nějaká manažerská sleva,úleva,platby za vedení účtu v ceně 228Kč,tak-že jsme neplatili za vedení účtu žádný poplatek.Teď ale období slevy skončilo a poplatek za vedení účtu platíme,každý 228Kč,to znamená že za rok zaplatíme, do hromady, 5472Kč za vedení účtu! Pro nás,jako důchodce je to velmi velká částka a tak se budeme muset poohlídnout po jiné bance.

Paní Jarmila H. hodnotí společnost Česká spořitelna

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 2. 1. 2019

Mám dotaz zda poplatek za vedení účtu se platí, jsem důchodce a na úče mi chodí důchod, byla jsem informována, že snad bych měla být osvobozena chci změnit banku bez poplatku, dnes je jich na trhu dost děkuji

Paní Jarmila H. hodnotí společnost Česká spořitelna

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 20. 12. 2018

Poplatky za vedení účtu, nevyhovující, jiné banky bez poplatku, proto měním banku, 960kč/rok absurdní, dle jejich zprávy je Ernste v zisku, bohužel jim už nebudu přispívat, konkurence je lákavá

Pan Lukáš Pelc hodnotí společnost Česká spořitelna

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 6. 11. 2018

Totálně nesmyslný úrok u Spořícího účtu ČS - aktuální úroková sazba činí 0,2 % p. a. (u vkladu do 200 tisíc Kč).

Pan františek hodnotí společnost Česká spořitelna

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 8. 3. 2018

Nevyhovuje nastavení úrokových sazeb ! uvažuji o změně! čím víc peněz tím menší úroky !

Pan karel vorlíček hodnotí společnost Česká spořitelna

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 6. 3. 2017

Jsme u ČS již 40let což už je setrvačnost nikdy žádné výhody,jen na poplatcích měsíčně 160-200kč.Již přemýšlíme o změně.Velké plus je ochota na pobočkách.

Pan Jiří Jeřábek hodnotí společnost Česká spořitelna

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 2. 8. 2016

Moc vám děkuji za omezení (pro mne osobně nepřekonatelné), které spočívá ve vaší SMS z dnešního dne, kde mi suše oznamujete, že mi sice děkujete za dosavadní využívání služby GSM bankig,ale zároveň mi oznamujete,že jste mi tuto službu ukončili. Jak jsem se přesvědčil, tak skutečně je služba neaktivní. Osobně jsem se svými účty u České spořitelny již mnoho let a neuvažoval jsem o změně. Nyní ale jsem nucen se poohlédnout po jiné bance, kde takové stupidity nevymýšlí a zbytečně klienty neomezují a umožňují jim svůj účet ovládat přes telefon. Přeji hezký den!

Paní anna mičková hodnotí společnost Česká spořitelna

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 30. 6. 2016

Dobrý den,jsem od začátku svých účtů u č.spoř.,mnoho let jsem byla spokojená ale teď už se mě přestává líbit.Tak např já si myslím že jsem věrný klient ale pokud chci program za věrnost,musím splnit 3 podmínky které si spořka diktuje.Tak to není program za věrnost-mělo by se to jmenovat úplně jinak,je to nefér

Paní Hana hodnotí společnost Česká spořitelna

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 16. 6. 2016

Se stávajícím účtem (bývalé sporožiro) jsem spokojená. Když jsem se zmínila, že přejdu ke konkurenci, nabídli mi na 5 let zcela bezplatný účet. Takže jsem u ČS prozatím zůstala a neplatím měsíčně opravdu ani korunu. Uvidím, co bude dál.

Pan Alex L. hodnotí společnost Česká spořitelna

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 28. 7. 2015

Líbí se mi jejich reklama, je to vtipný a hezky animovaný. Ovšem mnohem méně se mi líbí skutečnost, že je to jedna z nejdražších bank. Měl jsem u nich osobní účet a už nikdy víc. Přešel jsem k ČSOB a jsem mnohem víc spokojený.

Pan Alexandr Suchý hodnotí společnost Česká spořitelna

Kategorie: Hypotéky | Hodnocení přidáno: 27. 7. 2015

U spořky jsem už prakticky ze setrvačnosti. Našlo by se pár negativ, ale vcelku můžu říci, že jsem spokojený. Hlavně už jsem zde zvyklý a nemam rád změny. Jo, jediný co mi leze na nervy, je ta hrozná reklama, kterou vidím denně v televizi. Nyní u nich zvažuji půjčku, potřebuji ji velmi rychle, snad budou ochotní.

Paní Alice Skružná hodnotí společnost Česká spořitelna

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 27. 7. 2015

Poplatek za vedení účtu je 60 Kč a více, naprosto absurdní. Měsíčně jsem zaplatila na poplatcích více než 120 korun, což je tedy opravdu dost šílené. Na druhou stranu mají plus za skvělé a rychlé jednání. Kdykoliv jsem cokoliv potřebovala, vždy mi vyšli vstříc. V tomto ohledu jsem spokojená, u banky zatím zůstávám, ale kvůli vysokým poplatkům uvažuji o změně.

Napište vaše hodnocení