Produkty společnosti Air Bank

poradce.cz vám nezávisle pomůže vybrat to nejlepší. Jsme tu pro vás nonstop a zdarma

O společnosti

Air Bank je moderní bankovní instituce, která působí pod finanční a investiční skupinou PPF. PPF N.V. je soukromá mezinárodní společnost, řadí se mezi největší společnosti svého druhu ve střední a východní Evropě. Banka poskytuje služby ve všech oblastech financí, jako je například vedení vkladových a spořících účtů, nebo poskytování půjček. Airbank internet banking je na vysoké úrovni, stejně jako webové stránky AirBank.cz. Základním stavebním kamenem AirBank je poskytovat prvotřídní služby a soustředit se především na potřeby zákazníka, se kterým otevřeně a především pravdivě komunikuje. Můžete se tak tedy dočkat přehlednosti a srozumitelnosti všech poskytovaných produktů, garance zhodnocení úspor i na běžném účtu, nejvyšší úrok na spořících účtech a k tomu navíc mnoho odměn, například za včasné splácení půjčky vám může být odpuštěno několik splátek. Kód banky AirBank je 3030.

I banku můžete mít rádi! Máte rádi Air Bank?

Zobrazit hodnocení zákazníků pro: Všechny sekce | Půjčky Bankovní účty

Pan Radek hodnotí společnost Air Bank

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 12. 8. 2017

Dobrý den, jsem z Ústí nad Labem. Banku jsem změnil a přišel k Airbank. Jsem spokojený. Ve městě je dostatek bankomatů i pobočka. Personál vstřícný, ochotný a milý. Nemám co vytknout. Pro mě nejlepší banka.

Paní Monika hodnotí společnost Air Bank

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 13. 8. 2015

super. Jen ty hypoteky. To je velké minus

Pan Gladiátor hodnotí společnost Air Bank

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 27. 7. 2015

Nechal jsem se zlákat „sladkými“ slovíčky této banky. Heslo „když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají“, zde platí na 100 %. Naslibovali mi hory doly. Čekal jsem vstřícné jednání. Ovšem, když jsem vešel do Air Bank na pobočce Fórum Karolina, byl jsem nemile překvapen. Personál tam pobíhal od jednoho klienta ke druhému, vše bylo na „dlouhý“ lokte. Jakýkoliv požadavek byl problém. U banky jsem zůstal, ale možná přejdu někam jinam.

Paní Aneta Králová hodnotí společnost Air Bank

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 27. 7. 2015

K Air Bank jsem přešla asi před rokem. Nechala jsem se zlákat reklamou a myslím, že jsem udělala dobře. Trochu mi vadí nedostatek bankomatů, kterých je dost málo. Nicméně hodně využívám internetové bankovnictví. To mají fakt přehledné. Za mě je tato banka super. Neměnila bych.

Pan Lukáš Příruba hodnotí společnost Air Bank

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 27. 7. 2015

Dobrý den, k této bance jsem přešel po dost nepříjemných zkušenostech u České spořitelny. Zpočátku jsem byl nadšený, skvělý a milý přístup, téměř žádné poplatky. Ovšem brzy mi došlo, že nová banka se prostě snaží, ale má své nevýhody. Mnohem méně produktů. Poboček jako šafránu, nemluvě o bankomatech. Trochu mne zarazil spořící účet, protože za odchozí platbu z jejich spořícího účtu jinam, si banka účtuje 5 Kč.

Pan Lucifer hodnotí společnost Air Bank

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 24. 7. 2015

K Air bank jsem přešel nedávno. Líbila se mi možnost, že bych nemusel platit milióny nesmyslných poplatků. Jsem celkem spokojený, i když čekal jsem možná trochu víc. Ale je pravda, že dokonalá banka patrně neexistuje, takže za mě ok. Jo a líbí se mi jejich internetové bankovnictví, dobře se tam orientuje.

Pan Lukáš Novák hodnotí společnost Air Bank

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 24. 7. 2015

Přešel jsem ze spořky k Air bank a jsem spokojený. U spořky se platilo snad i za pozdrav, tady je to mnohem solidnější. I když mi tedy vadí, že poboček je dost málo a bankomatů taky. Využívám ale převážně internetové bankovnictví, takže se to dá. Za mě by mohlo být víc poboček, jinak oproti spořce luxus!

Paní Anna S. hodnotí společnost Air Bank

Kategorie: Bankovní účty | Hodnocení přidáno: 24. 7. 2015

Bydlím v Ostravě, kde není mnoho poboček a bankomatů Air Bank, ale i tak jsem z této banky doslova nadšená. Nechala jsem se zlákat reklamou, která se mi mimochodem líbí. Je taková „vtipná“ a neotřelá. Každopádně poplatky jsou zde minimální, na pobočce jsou velmi ochotní a takové pohodové jednání. Nemohu jim nic vytknout.

Napište vaše hodnocení