Produkty společnosti Acema Credit

poradce.cz vám nezávisle pomůže vybrat to nejlepší. Jsme tu pro vás nonstop a zdarma

O společnosti

ACEMA Credit vstoupila na český trh v roce 2000 a pokrývá celou Českou republiku. Společnost zaměstnává více než 50 profesionálních úvěrových poradců, kteří velmi rychle reagují na požadavky klientů. Zejména osobní přístup je klienty velmi oceňován. Společnost ACEMA Credit se zabývá nebankovními půjčkami bez prověření registru dlužníků. U společnosti lze získat půjčku na cokoliv, půjčku na rekonstrukci, podnikatelský úvěr, krátkou půjčku a nebo je také možná konsolidace půjček. ACEMA Credit na sebe klade vyšší nároky a chce poskytovat kvalitní finanční služby.

Jste spokojeni se společností Acema Credit?

Paní Květa F. hodnotí společnost Acema Credit

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 1. 11. 2016

Já sem od nich taky měla půjčku a moc dobře už před podpisem sem veděla, co mě to bude stát a jaký jsou podmínky, musíte počítat že je to nebankovka a podle toho se taky chovat, ono pujčit si, pak nesplácet a nechat si naskákak úroky je děsně lehký. Acema není lichva, je to jen nebankovka, která pučí i těm, kterým už nikdo nepůčí.

Pan Rud.Špoták hodnotí společnost Acema Credit

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 11. 10. 2016

Včera jsme po 3 letech doplatili u nich půjčku. Sem rád že to mám z krku. Na druhou stranu v té době, jsem fakt peníze potřeboval a moc nekoukal ani od koho si pujčuju a jaké jsou úroky. Naštěstí teda jsem během tech 3 let splácel včas a celý průběh uvěru byl také v pohodě. Takže si myslím, že kdo dodržuje pravidla sjednaná nemusí mít s ničím obavy.

Pan Martin hodnotí společnost Acema Credit

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 23. 9. 2016

Raději si půjčím u takto velké společnosti, než u malých lichvářů, kteří sou schopni bušit na dveře a chtít splátky na ruku bezohledu.

Pan robert mulač hodnotí společnost Acema Credit

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 16. 9. 2016

klasická nebankovka, nepřekvapí, neurazí

Pan Vlasta Š. hodnotí společnost Acema Credit

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 6. 9. 2016

Banka si vezme poplatky postupně a jsou více rozložené, u nebankovek je holt platíte předem a ve finále to o tolik moc není když si to spočítáte

Pan JardaU hodnotí společnost Acema Credit

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 22. 8. 2016

Před rokem jsem pořeboval peníze na vyplacený manželky z baráku. Oficiální příjmy mi pro banku nestačili, tak jsem oslovil Acemu. Vyřízení proběhlo až podezřele dobře, asi do měsíce jsem měl prachy na účtě - respektivě bývalka. Zatím bez jediného problému, můžu doporučit

Pan Miloš S. hodnotí společnost Acema Credit

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 21. 8. 2015

Acema Credit mi přijde jako solidní společnost. Když si uvědomím, že je to nebankovní společnost, tak bych řekl, že nabízí dost slušné podmínky. Je tedy potřeba včas splácet, pak jsou opravdu slušní. Jako chápu, že když někdo prostě neplatí, tak si na něho došlápnou. Je zase třeba to vidět i z té druhé strany.

Paní Milena Solná hodnotí společnost Acema Credit

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 21. 8. 2015

Nebankovním společnostem moc nevěřím. Potřebovala jsem hypotéku, tak jsem se o to dost zajímala a přišlo mi to celé dost zvláštní. Nemohu se zbavit pocitu, že jsou to podvodníci. Nakonec jsem si půjčila v bance a jsem spokojená. Věřím, že to možná má nějaké výhody, ale já jsem v tomto ohledu trochu konzervativní.

Paní Alena Švarcová hodnotí společnost Acema Credit

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 21. 8. 2015

Nemam s nimi moc dobrou zkušenost. Stačilo jeden den zpozdit splátku a už jsem s nimi měla tolik co řešit, div mi nedali hned pokutu. Mam pocit, že se snaží člověka sedřít z kůže. Takže já jsem s nimi spokojená rozhodně nebyla a nemohu je doporučit. Nakonec jsem zvolila Ferratum a nelituji toho. Známá má s nimi taky dost špatnou zkušenosti

Pan Adam R. hodnotí společnost Acema Credit

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 21. 8. 2015

Za sebe mohu říci, že s nimi mam poměrně dobré zkušenosti. Co slíbili, to splnili, i když to třeba nebylo tak rychle, jak jsem potřeboval. Trochu jsem se bál, protože jsem v minulosti naletěl podvodné firmě. Proto jsem si je raději prověřil i právníkem a vše proběhlo naprosto v pořádku. Jediné, co mi docela dost vadilo, je, že mají sídlo v Praze a já jsem z Olomouce. Ale to je maličkost, když lze dnes téměř vše řešit online.

Pan Lukáš Římský hodnotí společnost Acema Credit

Kategorie: Půjčky | Hodnocení přidáno: 21. 8. 2015

Půjčka probíhala hladce. Nejprve jsme po telefonu domluvili vše potřebné. Po pár dnech za mnou přijel odhadce, se kterým jsme sepsali žádost o úvěr. A druhý den mi pak volali, že má úvěr schválený a úrok byl tuším 6,4 %. Zeptali se mě, jestli s tím souhlasím a že mi pak tedy připraví smlouvu. Bylo to profesionální. Takže jsem spokojen. Je to jen moje zkušenost, vím, že někteří lidi si na tuhle společnost stěžují.

Napište vaše hodnocení